10 849 odsłon

Próbowali spalić drzewka konopi w wannie

Namiot, w którym rosła marihuana

W jednym z mieszkań na terenie miasta białostoccy mundurowi ujawnili i zabezpieczyli rośliny marihuany, namiot i urządzenia służące do uprawy i suszenia konopi. Jej właściciel oraz dwie osoby, które pomagały w zniszczeniu nielegalnych zbiorów za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Białymstoku weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Z informacji, jaką mieli policjanci wynikało, że w mieszkaniu może znajdować się nielegalna uprawa marihuany. Początkowo najemca lokalu nie chciał otworzyć drzwi mundurowym i z pomocą znajomych próbował zniszczyć drzewka konopi indyjskich.

Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze odnaleźli namiot i pełne oprzyrządowanie służące do uprawy narkotyku. 19-letni białostoczanin z 22-letnim kolegą i 17-letnią koleżanką próbowali zniszczyć rośliny spuszczając je w toalecie i paląc wraz ze sterta papierów w wannie. Przeszukując pomieszczenia mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli śladowe ilości suszu roślinnego koloru zielonego oraz drzewka marihuany, które schowane były miedzy innymi w pralce. Łączna waga zabezpieczonej nielegalnej rośliny to blisko 300 gramów.

Policjanci zatrzymali właściciela hodowli oraz dwie osoby pomagające mu w zniszczeniu roślin. Cała trójka za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Za nielegalną uprawę grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności natomiast za zacieranie śladów przestępstwa do 5 lat pozbawienia wolności.


via: podlaska.policja.gov.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 9

 1. avatar
  rasta

  ale i prawo gzie takie chamy moga wbic sie na chate zeby jeszcze szklarnie likwidowali a tu kilka dzrzewek na swoj uzytek

 2. avatar
  skiski

  Co tu komentować.
  Tylko ciekawe co się stało z panienkami ?

 3. avatar
  Ale

  Jak to możliwe, że odnaleźli taki kawał dobrej roboty, chodzi o „plantacje”. Wszystko elegancko wykombinowane, czyżby ktoś nie umiał trzymać mordy na kłódkę?

 4. avatar
  hejter

  jebać. na 1 plantatora i tak przypada 100 innych wiec policjantom ce ha uj w dupe. ! 5

 5. avatar
  MAJK

  policyjne czubki zachlane, pijaki jebane

 6. avatar
  jestem pod wrażeniem

  właśnie

 7. avatar
  Młynek na zdjęciu miażdży

  Prawidłowo! Mogli zrobić komuś tym młynkiem krzywdę! Wspaniała akcja policji!
  Ale czemu roślinki im zabrali? :(

 8. avatar
  siou

  ale poracha !! hahaha HA HA

 9. avatar
  Komentator

  Pomału, bo pomału, ale sprawa ganji w tym kraju to groteska. Gombrowicz lepiej by tego nie opisał niż te zdjęcia.

Polecamy: Bangla Wall