9 697 odsłon

Ogrodowa plantacja marihuany w Markach koło Warszawy

Marihuana znaleziona w mieszkaniu Grzegorza D.

Zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i uprawy konopi usłyszał 43-letni mężczyzna zatrzymany w Markach koło Warszawy. Policja znalazła u niego ponad 5 kg marihuany i 400 krzewów konopi

Policjanci kilka dni temu uzyskali informację, że na terenie Marek może znajdować się uprawa konopi. Zebrane informacje pozwoliły na wytypowanie posesji, na której miała przebywać osoba podejrzewana o przygotowywanie i wprowadzanie do obrotu środków odurzających – powiedział w czwartek rzecznik stołecznej policji asp. Mariusz Mrozek.

W trakcie przeszukania domu funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej znaleźli m.in. kilka toreb z marihuaną i dwa pistolety gazowe. Dodatkowo na terenie posesji przy budynku znajdowała się uprawa z 400 krzewami konopi.

43-letni Grzegorz D. posiadał 5,4 kg gotowej do sprzedaży marihuany. Z takiej ilości środków odurzających mógł przygotować około 5400 porcji handlowych o czarnorynkowej wartości ponad 200 tysięcy złotych – powiedział rzecznik warszawskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszał dwa zarzuty: posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz uprawy konopi. Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 43-latek został aresztowany na dwa miesiące.

via: PAP



Dodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 5

 1. avatar
  mac

  no w sumie gościu był bardzo dyskretny żeby tyle i to takich gigantów spokojnie na podwórku trzymać. Było bardziej myśleć a nie ufać ludziom, że nie będą się interesować nieswoimi sprawami. Przecież to takie grozne narkotyki i trzeba było donieść, ale swoją drogą mógł trochę bardziej uważać, bez przesady, las konopi za płotem i wielkie zdziwienie ze go złapali.

 2. avatar
  Ganja.Marshal

  Szanuj zieleń !
  no żeby tak poniszczyć biedne niewinne rośliny !

 3. avatar
  Siergiej

  szalony clown jak by ludzie byli ok to i by to puścił spokojnie w obieg ale niestety wielu „ludzi” to pały -.- i jak napisał JJ zapach nie smród :]

 4. avatar
  JJ

  nie smród tylko zapach 😉

 5. avatar
  szalony clown

  Ale debil taki przypał sam sobie zrobił żeby na podwórku tyle trzymać , smród musiał być w całej okolicy i w dodatku wszystko było widać z okna sąsiadów. zero wyobraźni…

Polecamy: Bangla Wall