7 145 odsłon

Maciej Rock pali marihuanę

Afera o marihuanę, której bohaterką stała się Kora, poruszyła środowisko show biznesowe. Kolejne gwiazdy i celebryci stają w obronie piosenkarki i krytykują polskie prawo zabraniające posiadania niewielkiej ilości marihuany. Tym razem, głos w sprawie legalizacji narkotyków zabrał prezenter Polsatu, Maciej Rock.

Moje zdanie w kwestii narkotyków jest jasne i proste. Moim zdaniem wszystkie narkotyki i w ogóle wszystkie używki powinny być dozwolone, wszystkie powinny być dostępne w sklepie. Wszystko jedno, czy to jest heroina, kokaina, kompot, marihuana, wszystko jedno. Jeżeli ktoś chce brać którąkolwiek z tych substancji to na własne ryzyko i tyle. – powiedział Maciej Rock w rozmowie.

Jeżeli chodzi o marihuanę w szczególności, której szkodliwość bardzo trudno udowodnić na płaszczyźnie medycznej. Mamy alkohol, który jest powszechny, mamy papierosy, które są powszechnie dostępne, a obie te substancje szkodzą równie albo zdecydowanie bardziej. Wiemy do jakich skutków doprowadza alkoholizm, jakie sieje spustoszenie w rodzinach i w całym naszym kraju, a nikt nie blokuje sprzedaży alkoholu. – dodał prezenter Polsatu

Podsumowując swoją wypowiedź, Rock wyznał, że sam łamie prawo, ponieważ nie stroni od marihuany:

Jest to bzdura, jest to głupota, chociaż takie mamy prawo. Jak jest głupie prawo, to niestety samo to prawo i ci, którzy je ustanawiają zmuszają nas do tego, żeby je łamać. Sam palę marihuanę. – wyznał na koniec Maciej Rock.

via: Dziennik.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  true

  SwiezY wydaje mi się ,że będzie wprost odwrotnie, nie wywala go z roboty bo Polsat to prywatna, komercyjna telewizja i włodarze tej stacji mają w dupie takie wypowiedzi, tym bardziej że sami się dobrze bawią bo mają opór kasy… A taka telewizja polska ma taką nazwijmy to „misje społeczną” (zawsze mnie to śmieszy), a przynajmniej wydaje im się że ma, co czyni ją totalnie nudną i żenującą. Przez to właśnie w tvp słowa szulim wywołały taką burzę… co było aż groteskowe…

 2. avatar
  yeee

  Lipa tak samemu palic ;]

 3. avatar
  SwiezY

  Teraz tego będą chcieli z roboty wyjebać…

Polecamy: Bangla Wall