5 499 odsłon

Paczka do Norwegii

Policjanci zatrzymali 57-latka, który próbował wywieźć z kraju ponad kg marihuany. Szczecinianin został ujęty przez przewoźnika firmy, którego obawy wzbudziła podejrzana paczka.

Do zdarzenia tego doszło w niedzielę wieczorem w Szczecinie – relacjonuje st.asp.Anna Gembala. – Do przewoźnika jednej z firm podszedł 57 letni mężczyzna, który powiedział, że chce nadać do Norwegii paczkę z żywnością. Przyjmującego zlecenie zdziwiła niska waga paczki, w której miała być rzekomo żywność. Poinformował zatem mężczyznę, że sprawdzi co jest w środku. Po otwarciu paczki okazało się, że nie ma tam żadnej żywności a są za to narkotyki.

57 latek widząc co się dzieje zaczął uciekać. Został ujęty przez przewoźnika, który przekazał mężczyznę wezwanym na miejsce zdarzenia policjantom. Mundurowi zatrzymali 57 latka, którego osadzono w policyjnym areszcie. Zabezpieczono ponad 1 kg marihuany.

Podejrzany usłyszał wczoraj dwa zarzuty – dodaje policjantka. – Jeden z nich dotyczył posiadania znacznej ilości środków odurzających, drugi zarzut związany jest z usiłowaniem wywozu z terenu Polski znacznej ilości środków odurzających.

Szczecinianin był już wcześniej karany za przestępstwa związane z narkotykami. O jego losie ma zadecydować Sąd. Sprawa jest nadal rozwojowa. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

via: Głos SzczecińskiDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  szuszu

  na ki ch..j zgodził się na otwarcie paczki, no debil jakis

 2. avatar
  Rozgoryczony

  Pogratulować debilowi który zaczął go gonić…
  Witamy w Polsce…

 3. avatar
  jointtaster

  Polska marihuana dla Polaków!!!

Polecamy: Bangla Wall