6 111 odsłon

Konopie na dachu autobusu

Cztery 30-centymetrowe rośliny wygrzewały się na słońcu

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 24 – latka, który uprawiał konopie indyjskie na dachu wraku autobusu. Do tej nielegalnej uprawy doprowadził mundurowych policyjny pies służbowy. Mężczyzna usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Łęczyńscy kryminalni pojechali do jednej z miejscowości w gm. Ludwin. Mieli informację, że na terenie posesji mogą znajdować się sadzonki konopi indyjskich. Służbowy pies podjął trop, który doprowadził mundurowych do wraku autobusu. Nielegalne sadzonki policjanci znaleźli na jego dachu. Cztery 30-centymetrowe rośliny wygrzewały się na słońcu.

W ręce funkcjonariuszy trafiły też zapakowane w papier nasiona konopi indyjskich. Po zważeniu okazało się, że ich łączna waga to blisko 41,5 gram. Jak się okazało konopie należały do 24–letniego mieszkańca tej posesji. Mężczyzna został zatrzymany.

Wczoraj usłyszał zarzut uprawy konopi z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

via: KWP LublinDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 7

 1. avatar
  dsfdfdsf

  40 gramow towaru, ło jesus marya

 2. avatar
  Suchy

  Dzielny pies,bez niego akcja niechybnie skończyła by się niepowodzeniem ;)….Ludzie..!!! Bandytów ścigajcie a nie za krzaczkami z pieskiem się uganiacie…

 3. avatar
  Smieje sie

  Hahaha wazyli debile nasionka. Ciekawe czy doniczki tez?

 4. avatar
  smiech na sali

  j/w smiech na sali

 5. avatar
  Bluberry

  Kurwa jebac Cyganow 😀

 6. avatar
  blade

  Ciekawe kto podkablował…. Zajebałbym.

 7. avatar
  mlody

  a u nas cygan za zabicie czlowieka dostal rok w zawiasach na 4…

Polecamy: Bangla Wall