4 452 odsłon

Kora zatrzymana przez policję. Miała w domu 3 gramy marihuany

Olga Jackowska, czyli znana artystka Kora, została zatrzymana przez warszawską policję. W jej domu zostały znalezione 3 gramy marihuany. Postawiono jej zarzuty. Została już zwolniona.

Znana piosenkarka Olga J. została zatrzymana przez policję na warszawskich Bielanach – poinformowało radio RMF FM.

W domu znaleziono 3 gramy marihuany – mówi Mariusz Mrozek z biura prasowego stołecznej policji. Piosenkarce postawiono zarzuty posiadania narkotyków. – Została już zwolniona – informuje policjant.

Na nasze pytanie, jak to się stało, że policja weszła do domu, Mariusz Mrozek mówi, że policjanci weszli do domu na podstawie informacji służby celnej. Na adres domowy Kory została adresowana paczka z suszem roślinnym. – Policja weszła do domu razem z funkcjonariuszami służby celnej – mówi. Skontaktowaliśmy się z Katarzyną Litwin, menagerką piosenkarki. – To jakieś nieporozumienie – stwierdziła i dodała, że nie ma jeszcze informacji o sprawie. – Nie mogę teraz rozmawiać. Muszę jechać to wyjaśnić.

Nie piję alkoholu i, gdybym miała takie możliwości, a ich nie mam, bardzo chętnie zapaliłabym sobie marihuanę. Tysiąc razy bardziej wolę to niż jakieś środki chemiczne, farmaceutyczne, które po prostu robią kongo w mózgu – mówiła piosenkarka w rozmowie opublikowanej w tym miesiącu w tygodniku „Wprost”. – Powiedzmy sobie szczerze: jak państwo będzie miało możliwość, to będzie karało na wszelkie dostępne mu sposoby, bo łatwiej przecież złapać jakiegoś młodego człowieka z marihuaną niż prawdziwych przestępców – dodawała.

via: Gazeta.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    juzio

    to ładne jajca znana kora pali sztos hehehhe to jej daje weny twórczej

Polecamy: Bangla Wall