4 004 odsłon

Szulim nie straci pracy w TVP

Po incydencie na antenie programu „Pytanie na śniadanie”, cała Polska przez ostatnie dni zastanawiała się, czy znana dziennikarka TVP2 pali marihuanę? W piątek szef TVP, po analizie sytuacji, przekazał dziennikarce pisemne pouczenie.

Na początku tygodnia na antenie TVP2, podczas programu „Pytanie na śniadanie„, doszło do kontrowersyjnego incydentu. Przypomnijmy, że podczas rozmowy o legalizacji leków z marihuaną, jeden z rozmówców poinformował, że prezenterka Agnieszka Szulim poza kamerami miała przyznać się, że od 15 lat pali marihuanę. Gdy dziennikarka zaprzeczyła, gość oskarżył ją, że łże na antenie telewizji publicznej.

Temat szybko podchwyciły media, które opisały całą sytuację. Z powodu incydentu oraz medialnego rozgłosu, na czas wyjaśnienia sprawy prezenterka do końca tygodnia została odsunięta od prowadzenia programu „Pytanie na śniadanie„. Jednak szefowa śniadaniowego programu w mediach broniła swojej podopiecznej twierdząc, że Szulim jest prowadzącą rzetelną i dobrą, która do tej pory nie miała takich wypadków.

W piątek Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, przekazał prezenterce pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu „Pytanie na śniadanie„, wyemitowanym 28 maja 2012 roku. Jak napisano w komunikacie, pisemne pouczenie było wynikiem analizy sytuacji dokonanej zarówno przez Dyrektora Anteny, jak i ekspertyzy sporządzonej przez specjalistów Akademii Telewizyjnej TVP.

To oznacza, że dziennikarka nie zostanie odsunięta od prowadzenia programów na antenie TVP.

via: TVPDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall