5 181 odsłon

‚Ciągnij szybko bo ci zgaśnie’

Dwóch amatorów narkotyków zatrzymali policjanci na terenach nadwiślańskich w Tarnobrzegu, gdzie w czasie weekendu odbywały się imprezy w ramach Dni Tarnobrzega. Jeden z nich nie wiedząc, że rozmawia z policjantem ubranym po cywilnemu, podał mu skręta z marihuaną.

Pierwszy z mężczyzn wpadł już pierwszego dnia imprezy. Policjanci zabezpieczający koncert muzyczny zwrócili uwagę na grupę młodych mężczyzn, niektórzy z nich nerwowo rozglądali się w różnych kierunkach i popalali trzymane w ręku skręty.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić te osoby. Gdy podeszli bliżej grupy, poczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany. Policjant w cywilnym ubraniu wzbudził taką ufność, że jeden z mężczyzn usiłował poczęstować go skrętem, mówiąc do niego „ciągnij szybko bo ci zgaśnie – relacjonuje nadkomisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Policjanci zatrzymali mężczyzn, po wylegitymowaniu okazało się, że są to trzej mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 21 i 22 lat. Podczas kontroli osobistej policjanci zabezpieczyli u 21 – latka 0,42 grama narkotyku – marihuany. Prowadzone czynności wyjaśniające dały podstawę przedstawienia mu zarzutów posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do ich posiadania.

W sobotę, drugiego dnia imprez rozrywkowych do 21-latka dołączył kolejny amator zażywania narkotyków. Po godzinie 19 patrol policyjny pełniący służbę po cywilnemu zwrócił uwagę na grupę młodych ludzi stojących za główną sceną w wysokich zaroślach.

Zachowanie młodych ludzi nie było naturalne. Rozglądali się nerwowo na boki, co chwilę wyglądając z zarośli. Gdy funkcjonariusze podeszli bliżej, jeden z mężczyzn nerwowo ściskał coś w kieszeni. Policjanci wylegitymowali siedmioosobową grupę oraz dokonali kontroli osobistej – dodaje oficer prasowy policji.

U jednego z młodych mężczyzn znaleziono narkotyki, posiadał przy sobie 1,04 grama marihuany. 19-latek przyznał się do posiadania narkotyków i w tej sprawie złożył wyjaśnienia.

Obu mężczyznom, którzy wkrótce staną przed sądem grozić będzie kara do trzech lat pozbawienia wolności.

via: EchoDnia.euDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 9

 1. avatar
  spart

  mial tak malo i sie chcial podzielic a ten chu… co??
  Totalny

 2. avatar
  Bezpośredni Murzyn.

  Nie no, kurwa, to już jest przegięcie. Rozumiem, że palacze grassu to najczęściej pokojowo nastawieni ludzie, ale musimy w końcu wznieść prawdziwą rewolucje, bo nie tylko z palaczami tak chujowo postępują.

 3. avatar
  rozo

  Ale wyczyn ja pierdziu!
  Przestempców złapali lol 😛

 4. avatar
  SwiezY

  Polacy powinni odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie…

  Czy wolą żyć w złudnie bezpiecznym kraju czy żeby kilkadziesiąt tysięcy funkcjonariuszy zamiasz szukać ludzi z nie wielką ilościa Marihuany wzięło się za morderstwa gwałty patologie czy jak zwykle zamieść pod dywan bo tak wygodniej i szybciej i szczycić się tym że skoro zatrzymano osobę która miała 3 krzaki na własny użytek to rozbito wielka szajkę przestępczą, jak oni to mówią grupę zorganizowana…
  Ale przecież osoba paląca konopie bardziej zagraża społeczeństwu niż pijany mąż którego zdradziła żona z pozwoleniem na broń…

  ŚMIECH NA SALI – ALE TEN KRAJ LUBI SIĘ KOMPROMITOWAĆ

  parodia !!

 5. avatar
  Hudymir

  To jest śmieszne troszeczkę za lolka zawiasy nasrane w papierach i wgl niech kurwy wezmą się za robotę i łapią gwałcicieli a nie amatorów trawki hehe paranoja !!!

 6. avatar
  ziomek ich

  0.42 wymieszane z tyteksem kułwa było.

 7. avatar
  SwiezY

  0,42 grama… -.-

  PARANOJA!!!

 8. avatar
  SHX

  ALE KURWA ILOŚCI NASZ KRAJ JEST POJEBANY

 9. avatar
  Karolek

  Jakie tam 3 lata, sratatata. Przyznali się, pewnie na własny użytek, zaraz ich wypuszczą. Proste 😀

Polecamy: Bangla Wall