5 832 odsłon

Domowe uprawy konopi w Wejherowie i Gdańsku

Policjanci zabezpieczyli ponad 120 krzewów konopi indyjskich

Policjanci z Wejherowa wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego zatrzymali trzy osoby, które zajmowały się uprawą narkotyków. Na terenie dwóch posesji policjanci odkryli plantacje marihuany. W specjalnie przygotowanych pomieszczeniach znajdowało się ponad 100 doniczek z marihuaną. Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za nielegalną uprawę konopi indyjskich za co grozi im nawet 8 lat więzienia.

Wczoraj policjanci z Wejherowa wspólnie z funkcjonariuszami CBŚ wkroczyli jednocześnie na kilka posesji w powiecie wejherowskim i gdańskim, na których miały znajdować się plantacje marihuany. Na jednej z posesji w gminie Wejherowo mundurowi zatrzymali 3 mężczyzn, w wieku 26 – 37 lat. Wejherowianin we własnym nie zamieszkiwanym domu przygotował trzy specjalne pomieszczenia dostosowane do uprawy konopi indyjskich. Wyposażył je w odpowiednie lampy i wentylację. Podobnie przygotował swoje mieszkanie jego kolega z Gdańska. Na terenie obu posesji policjanci odkryli uprawę ponad 100 krzewów i zabezpieczyli ponad 30 gram przygotowanego już suszu.

Łącznie w wyniku przeprowadzonych działań policjanci zabezpieczyli ponad 120 krzewów konopi indyjskich oraz ponad 230 gram już przygotowanego suszu.

Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za nielegalną uprawę konopi indyjskich w znacznych ilościach. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

via: KWP w Gdańsku

Dodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  SwiezY

  Po 1. To jeden c*uj… – Ale SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC – jak nabardziej 😉
  A po 2 – Ja tam nie słysze nic o żadnej bibie, wybacz ;D

  HWDP>LEGALIZE IT !!

 2. avatar
  Patryk Michalczyk

  Z tego co mi wiadomo to marihuana jest nielegalna a nie :
  KONOPIA !!

  Sadzić, palić, zalegalizować!! !! !! !!

 3. avatar
  miker

  Czy w tle nie było słychać 0:23 ” uuuu, ale biba będzie ” ??? Jebane narkomany z policji.

Polecamy: Bangla Wall