4 239 odsłon

4 tony marihuany pływały w oceanie

Media w Stanach Zjednoczonych podały, że z oceanu w pobliżu wybrzeża Dana Point w Kalifornii wyłowiono prawie cztery tony marihuany, której wartość rynkowa wynosi ponad 3,6 milionów dolarów.

13 mil od wybrzeża Dana Point łodzie patrolowe Straży Granicznej i Straży Wybrzeża Stanów Zjednoczonych wyłowiły 160 bel marihuany. Dotychczas nie wiadomo skąd pochodzą narkotyki i kto próbował przemycić marihuanę na teren Kalifornii.

Jak mówi rzecznik Straży Wybrzeża Michael Jimenez, niezwykłe jest to, że w pobliżu wyłowionych narkotyków nie było żadnych podejrzanych łodzi. Przemytnicy często w przypadku ucieczki przed Strażą Graniczną, zrzucają towar do wody by odciążyć swoje motorówki, a przy okazji pozbyć się dowodów – dodaje Jimenez.

Jak podkreślają komentatorzy, sytuacja jest dziwna z tego względu, że tak wielka ilość narkotyków została po prostu pozostawiona bez żadnego nadzoru.

via: CNNDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  Omar

  when i use this class bangla fonts diaslpyed as unknown Symbol.I use Font SolaimanLipi as unicode font . So how can i use ur class as unicode fonts.

 2. avatar
  luka

  A po Bałtyku to nigdy nic ciekawego nie pływa….:-/

 3. avatar
  SwiezY

  4 tony, ale nie biora pod uwage tego ze jest nasaczone woda.. ;d

Polecamy: Bangla Wall