4 305 odsłon

Plantacja konopi na Dolnym Śląsku

Marihuana o wartości prawie pół miliona złotych w rękach mundurowych. Funkcjonariusze udaremnili wielką hodowlę konopi indyjskich.

W jednej z dolnośląskich miejscowości znaleziono ponad 364 doniczek z roślinami o wysokości od 5 do 140 cm i ścięte liście konopi indyjskich o łącznej wartości blisko pół miliona złotych.

27 letni właściciel hodowli w czterech pomieszczeniach na terenie wynajmowanej posesji zorganizował pod uprawę konopi odpowiednie systemy wentylacyjne, oświetlenie i nawadnianie. W pomieszczeniach znajdowały się nawozy, płyny, uzdatniacze oraz sprzęt do regulacji wzrostu i pomiaru roślin. Policjanci i celnicy zajęli także w trakcie rewizji nasiona konopi, susz roślinny i woreczki strunowe przygotowane do dystrybucji marihuany – informuje wrocławscy celnicy.

Właściciel hodowli na widok radiowozu zbiegł z miejsca, jednak następnego dnia został zatrzymany przez policjantów, którzy w tej sprawie będą prowadzić śledztwo.

via: NowaRuda24.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  Johnathan Rogish

  Thank you for sharing. Come back our website.

  http://www.yahoo.com

 2. avatar
  Dalia

  there is an utility named Lizard’. you can chagne your resolution easily with that. also it can update the chameleon loader automatically and many other things. if you ever install iAtkos again. then, never forget to give that small piece of **** a try

 3. avatar
  SwiezY

  Od kąd zawieraja thc ?? (O.o)

 4. avatar
  efrwe

  Od kiedy to liście mają jakąkolwiek wartość?

Polecamy: Bangla Wall