11 836 odsłon

Mini uprawa konopi w namiocie

Dwójka 19-latków uprawiała marihuanę w specjalnie przygotowanym do tego namiocie, rozłożonym w mieszkaniu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje podinsp. Jarosław Dryszcz z biura prasowego KWP w Opolu, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację, że jeden z mieszkańców powiatu opolskiego para się handlem narkotykami.

We wtorkowe popołudnie zatrzymali 19 -latka, znaleźli przy nim pudełko, a w nim cztery zawiniątka z marihuaną. Gdy postanowili przeszukać mieszkanie młodego mężczyzny, ich oczom ukazał się niecodzienny widok: w mieszkaniu była profesjonalnie prowadzona mini plantacja konopi. W namiocie wyposażonym w oświetlenie oraz wentylację rosły 4 krzaki konopi. W jednej z szaf policjanci znaleźli 3 suszące się krzewy. Zabezpieczyli także prawie 40 gramów suszu oraz 19 zawiniątek z porcjowanym narkotykiem.

Wczoraj dwójka podejrzanych usłyszała zarzuty nielegalnej uprawy oraz posiadania narkotyków. Dziś prokurator zdecyduje o zastosowaniu wobec podejrzanych ewentualnych środków zapobiegawczych. W tej sprawie zatrzymano także 19-letnią kobietę.

via: Gazeta.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  miki

  trzeba było nie handlować, jakby mieli na własność nikt by się nie dowiedział…

 2. avatar
  Emil

  Ale mi to groźni bandyci. Spieprzyli chłopakom całe życie z powodu paru roślinek. To jest skandal.

 3. avatar
  xxx

  straszne, natychmiast uwolnić zatrzymanych i zwrócić im ich własność!

 4. avatar
  yyz

  no fajne automaciki

Polecamy: Bangla Wall