4 001 odsłon

Super Express żąda od Szulim, żeby się przebadała

„Super Express” na dzisiejszej okładce „żąda” od prowadzącej TVP2 Agnieszki Szulim, aby udowodniła, że nie paliła marihuany i… przebadała się. – Niech się Jastrzębowski, naczelny „SE” przebada – bronił Szulim w Poranku TOK FM Jacek Żakowski.

A chodzi o poniedziałkowy program „Pytanie na śniadanie„. Podczas dyskusji w studiu o legalizacji narkotyków do celów leczniczych prof. Mariusz Jędrzejko zarzucił Szulim, że przed wejściem na antenę przyznała, że sama od 15 lat pali marihuanę. Sama prezenterka temu zaprzeczyła, na co usłyszała od profesora, że „łże„.

Jak się coś mówi, to dobrze jest wiedzieć z całą pewnością, co się mówi. A jak się stawia zarzut – jak twierdził Jędrzejko „kryminalny – to dobrze mieć potwierdzenie jego prawdziwości – bronił dzisiaj Szulim w Poranku TOK FM Jacek Żakowski.

Niech się Jastrzębowski przebada

Jednak coś strasznego stało się w polskiej obyczajowości, że człowiek z tytułem akademickim w miejscu publicznym opowiada o prywatnej rozmowie; o tym, co wydaje mu się, że usłyszał w tej rozmowie. Postępujące zdziczenie w tabloidach? W porządku. Ale w ustach profesora? To poruszające – komentował Żakowski.

Publicysta odniósł się do okładki dzisiejszego „Super Expressu” (Żakowski podkreślił, że tę gazetę komentuje, ponieważ nie ma na okładce „mamy Madzi”), który nawołuje: „Udowodnij, że nie paliłaś trawki. Szulim! Zbadaj się!„.

Sugerowałbym, żeby pan Jastrzębowski (naczelny „Super Expressu”) to przemyślał i sam się poddał jakiemuś prostemu badaniu, np. wariograficznemu, w którym byśmy szukali odpowiedzi na proste pytanie: dlaczego „Super Express” jest taki zainteresowany tą sprawą. Żeby to ojczyźnie służyło? Żeby dać upust swojej wredności? Czy żeby zarobić kasę? – pytał.

via: TokFMDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    Emil

    Niech sobie pali jak jej to w niczym nie przeszkadza, a nawet jej to pomaga. Bardzo zadbana i mądra babka. Nie widzę w niej żadnych oznak zepsucia moralnego. Dlaczego niektórzy ludzie tak się uparli na tą roślinkę? Ktoś trzepie niezłe pieniążki na tym że marihuana jest nielegalna. Profesorek musi swoje powiedzieć żeby się czuć potrzebnym i żeby nie stracić roboty. Po świńsku zagrał.

Polecamy: Bangla Wall