3 162 odsłon

Poseł Robert Biedroń palił marihuanę, ale mu się nie podobało

Szokujące wyznanie posła Roberta Biedronia (36 l.)! Polityk zdradził nam, że całkiem niedawno, już jako poseł na Sejm, zażywał narkotyki. – Zapaliłem marihuanę, bo chciałem spróbować. Jednak to nie było wspaniałe przeżycie, raczej bardzo przykre. Nie polecam więc nikomu palenia marihuany – mówi w rozmowie z „Super Expressem”.

Biedroń, którego partia domaga się legalizacji marihuany, tylko nam opowiada o swoich przygodach z paleniem skrętów. W otwartej rozmowie zdradza, że ostatnio zdobył narkotyk i w swoim mieszkaniu, wspólnie z przyjaciółmi palił marihuanę.

Skoro tyle o tym mówię i apeluję o depenalizację marihuany, to uznałem, że powinienem wiedzieć, o czym mówię. Udało mi się więc zdobyć marihuanę i w dobrym towarzystwie ją zapalić – opowiada nami Biedroń.

Jednak zaraz dodaje, że palenie marihuany to wcale nie było wspaniałe doświadczenie. Polityk Ruchu Palikota czuł się po niej bardzo źle. – Było to bardzo przykre przeżycie. Straciłem nad sobą kontrolę, wszystko mi się rozmywało, rozpływało, śmiałem się z byle czego. Nie miałem ochoty na nic poza siedzeniem. Na dodatek bałem się, że zaraz spadnę. Po co człowiek dorosły ma się odurzać czymś takim?! – zastanawia się poseł.

Biedroń zastrzega, że gdyby był artystą, to może doznałby pod wpływem palenia skręta jakiejś interesującej wizji twórczej. – Gdybym był artystą, to może by mi to w czymś pomogło… Ale jestem politykiem i zawsze powinienem mieć trzeźwe myślenie, a jakoś tego trzeźwego myślenia w momencie palenia nie miałem – mówi Biedroń.

Poseł przekonuje, żeby choć raz w życiu zapalić skręta z marihuaną, choćby ku przestrodze. – Na pewno warto doświadczyć eksperymentu z marihuaną. Ale jeśli ktoś by mnie zapytał, czy polecam marihuanę, to powiedziałbym, że nie! – zapewnia nas Biedroń.

Przekonuje, że po tak złym doświadczeniu nie ma zamiaru po nią sięgać. – Tak, jak jestem abstynentem w piciu alkoholu czy paleniu papierosów, tak też będę abstynentem w paleniu marihuany – stwierdza Biedroń.

via: Super ExpressDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

  1. avatar
    :]

    Ciekawe czego on sie spodziewal. Ze fizyka rozszerzona na 100%? Niezle musial skonsumowac jak zapierszym razem spadal w krzeslo :]

  2. avatar
    420

    Normalne objawy a ten sie obsral

Polecamy: Bangla Wall