8 204 odsłon

Plantacja w Poraju i 8 worków marihuany

Policjanci zabezpieczyli 310 donic z roślinami konopi indyjskich oraz 8 worków z marihuaną

Myszkowska policja ujawnia szczegóły: w nielegalnej plantacji konopi indyjskich w Poraju funkcjonariusze znaleźli 310 donic z roślinami, osiem worków z gotową do sprzedaży marihuaną, a także urządzenia do uprawy konopi.

W środę (7 marzec) myszkowscy policjanci namierzyli w jednym z prywatnych, wynajmowanych domów w gminie Poraj, nielegalną plantacje konopi indyjskich. Funkcjonariusze nie ujawniali jednak szczegółów operacji.

Teraz już wiadomo, że na miejscu zatrzymali 20 – letniego mężczyznę narodowości wietnamskiej. W trakcie przeszukania posesji, kryminalni znaleźli i zabezpieczyli 310 donic z roślinami konopi indyjskich oraz osiem worków z gotową do sprzedaży marihuaną, a także urządzenia do uprawy konopi. Rośliny uprawiane były w specjalnie do tego przystosowanych pomieszczeniach, wyposażonych w sztuczne naświetlenie, wentylację oraz nawadnianie. Ściany wyłożone były folią, zatrzymująca światło. W budynku funkcjonariusze znaleźli też szereg donic, nawozy, opakowania po ziemi, co wskazywało na to, że uprawa prowadzona była już od dłuższego czasu. Zatrzymanemu „plantatorowi” może teraz grozić co najmniej 3 lata więzienia.

via: Gazeta.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

  1. avatar
    zamknij ryj ja pierdole

    kurwa nie wiedziałem a mieszkam rzut beretem

  2. avatar
    PSY

    tam gdzie niebieskie kurwy ostrza sobie kły

Polecamy: Bangla Wall