6 443 odsłon

Uczeń wpadł podczas szkolnego spotkania z policją

17-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Podczas lekcji pokazowej w szkole w Dobrzeniu Małym policyjny pies tropiący Grafi wskazał narkotyki u jednego z uczniów. Jak się okazało 17-latek posiadał prawie 17 gram marihuany.

Policjanci z Opola zorganizowali wspólnie z pedagogami spotkanie w zespole szkół w Dobrzeniu Małym. Było ono elementem akcji profilaktycznej skierowanej przeciwko zjawisku narkomanii, a choć podobnych spotkań odbywa się wiele, to miało wyjątkowy przebieg.

Pies tropiący labrador Grafi, w jednej z klas zaznaczył bowiem plecak ucznia a następnie wskazał na jego nogę. Okazało się, że 17-latek posiadał przy sobie prawie 17 gram marihuany, schowanej w skarpecie. Chłopak został zatrzymany, a policjanci po przeszukaniu jego miejsca zamieszkania znaleźli 21 zawiniątek z marihuaną o łącznej wadze prawie 17 gramów.

17-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

via: Gazeta.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 14

 1. avatar
  Rose

  Blasdales Please feel free to contact me via the aevobs e-mail address. Am particulary looking forward to contact any blasdale that was born and bred in Nottingham UK. Trying to contact Fred Blasdale’s (killed in ww2 1940), sister who adopted a little girl 1945. Given name of child AUDREY. I will though be very pleased to be contacted by any of the BLASDALE clan from where ever. Also am trying to get a better picture of the history of the name BLASDALE and it’s dirivitives. Have tracked the name as far back as 1500 s. I have been corosponding with Steve for some time and also there are BLASDALE’s in South Australia. So we’re everywhere. But we could do with more on line. Cheers to you all. G.B.from OZ PerthWestern AustraliaAustraliaPosted Wednesday, April 30 2003

 2. avatar
  sss

  grAFI jestem za trzeba spierdalac z tego komunistrcznegop kraju

 3. avatar
  joł

  17 gramów porcji 21 hmmm watował chłopak

 4. avatar
  Lesia

  17-latek , szkoda chłopaka

 5. avatar
  Grafi

  Teraz zamknijcie dzieciaka do paki i patrzcie jak po latach kryminał wychodzi, bo raczej ani dobrego towarzystwa tam nie pozna ani sie nic dobrego nie nauczy.
  Welcome in Poland people, spierdalajmy z tego kraju puki jeszcze sie da.

 6. avatar
  jah!

  moim zdaniem za takie coś powinien kare ponieść chociaż nie aż taką surową… za dilowanie i gonienie ganji gimnazjalistą ktorzy tak naprawde nie sa jeszcze swiadomi swojego czynu powwinni karać…ale nie tak surowo. ganja na własne potrzeby(np 3 odmiany dla własnych potrzeb) jak najbardziej powinna byc legalna… ale zeby zarabiac kosztem młodziezy!!! jakos to mnie nie przekonuje…

 7. avatar
  eggo

  to jest polska własnie POJEBANA !!!
  Sadzić ! Palić ! Zalegalizować !

 8. avatar
  420

  Moze tego psa wyszkolic zeby tropil pedofili a nie kurwa kogos kto ma przy sobie rosline… Pojebani kurwa debile

 9. avatar
  siewca

  Brakuje tutaj sprawiedliwosci co to ma byc 3 lata pozbawienia wolnosci. Gdzie tutaj jest sens? Brakuje madrosci tym rzadzacym bucom prosze niech ktos to w koncu zmieni !!!!

 10. avatar
  baka

  hehe no faktycznie niefajny kolega :)

 11. avatar
  dobretopy

  baka nie było 17g popakowane na sztuki tylko 17g zawinięte w 21 zawiniątek, wiec co się okazuje robił kolegów w chuja 😀

 12. avatar
  yyz

  całkiem dobre pakiety robił…
  szkoda

 13. avatar
  baka

  no 17 gramów popakowane na sztuki w aluminiową folię to raczej nie jest „na własny użytek” :)

 14. avatar
  WeedMan

  3 lata??????? tyle sie dostaje za pobicie ze skutkiem trwalego uszkodzenia ciala…
  no i ja sie Kurwa pytam gdzie tu sprawiedliwosc????

Polecamy: Bangla Wall