5 149 odsłon

Znowu sukces policji. Woreczek z „maryśką” u 18-latki

Policja znowu się chwali zatrzymaniem młodej osoby z „działką” marihuany. Tym razem „wielki sukces” odnotowała policja w Działdowie, ale chwali się nim komenda wojewódzka w Olsztynie.

Przestępcą została tym razem 18-latka Anna R. z miejscowości Iłowo-Osada. Policjanci znaleźli przy niej woreczek foliowy marihuaną. Z załączonego zdjęcia wynika, że to ilość na jednego skręta.

Fakt, że 18-lata wpadła przez głupotę. Zabawiała się, bowiem, ze swoim kolegą, w sklepie w chowanie pod bluzę różnych produktów. Potem je wyjmowali i odstawiali na półkę. Ale obsługa nie miała pewności, czy czegoś nie ukradli i wezwała policję. Mundurowi przeszukali oboje młodych ludzi. Niczego nie ukradli, ale w kapturze bluzy dziewczyny znaleźli „woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego”.

Policjanci przebadali susz testerem i okazało się, że to „maryśka”. Dziewczyna trafiła do policyjnego aresztu. Grożą jej trzy lata więzienia. Jej kolegę policjanci puścili wolno.

Zrozumiałe, że skoro mamy prawo, jakie mamy, to policjanci nie mogą udawać, że nie widzą marihuany. Nawet na jednego skręta. Muszą zatrzymać, przesłuchać. Ale nikt nie karze im się chwalić takim „sukcesem”. Złapanie młodzieńca z „działką maryśki” nie robi już chyba wrażenia nawet na policjantach w wiejskim komisariacie. A tu sukces ogłasza komenda woojewódzka. Chwalić, to się policja powinna łapaniem poważnych dealerów, likwidowaniem kanałów przemytu, a nie takimi przypadkami.

via: Policyjni.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

 1. avatar
  Ricardo Poon

  This is a great tip especially to those fresh to the blogosphere.Brief but very accurate info… Appreciate your sharing this one.A must read post!

  http://www.yahoo.com

 2. avatar
  Niena

  that when viewing phtoos in wp-admin media, all phtoos are (Unattached), and unrelated to their post. This does not allow me to see what phtoos you’ve entered in a particular post.

Polecamy: Bangla Wall