7 660 odsłon

Kolejna szafkowa uprawa marihuany

Funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili 15 sadzonek konopi indyjskich

Rośliny hodowano w cieplarnianych warunkach w specjalnie przygotowanej szafce. Zainstalowano tam nawilżacze, lampy grzejne i wentylację. Wszystko sterowane elektronicznie.

Straż graniczna znalazła w jednym z mieszkań w Bielsku Podlaskim 15 sadzonek konopi indyjskich. Można było z nich uzyskać ok. 330 g suszu o wartości blisko 10 tys. zł.

Hodowlę ujawniono podczas przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn zatrzymanych przez funkcjonariuszy z placówki SG w Kuźnicy w Gieniuszach – mówi Anna Wójcik, rzeczniczka podlaskiej Straży Granicznej. – Polak wraz z kolegą przewozili w samochodzie 11360 szt. papierosów i 15 litrów alkoholu o łącznej wartości ok. 6,2 tys. zł.

Pogranicznicy sprawdzili mieszkania mężczyzn. W jednym znaleziono jeszcze 7120 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej, a w drugim miniplantację konopi indyjskich.

via: Kurier PorannyDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 6

 1. avatar
  Arek

  Fajna mini plantacja :)
  To pewnie dostaną mini wyrok.

 2. avatar
  haha

  nawet lodowke na boxa przerobili :)

 3. avatar
  mir

  i napewno sie cieszą jak do domówrucą że znowu troje dzieci pójdzie siedzieć niech papierosy i alkochol tez wyjebia bo to szkodliwe bardziej jest to żyw.. i marl…. by im dupe skopało rocznie dopłacamyb 288 000 000zl za takie akcje z jakiej racji chory kraj!!!!

 4. avatar
  mafia RP

  zmiast gonić za bandytami to ziółko wąchają jednak w Holandi są mądrzy ludzie nie to co PL przeciwko legalowi

 5. avatar
  Grzesiek

  Moja uprawa coraz bardziej rozpowszechniona :)

 6. avatar
  hehe

  Sukces… pff

Polecamy: Bangla Wall