12 359 odsłon

Uprawa konopi w kuchennej szafce

21-letni Rafał S. i 20-letnia Sylwia M. w wynajętym mieszkaniu hodowali marihuanę. Policjanci odnaleźli domową plantację w specjalnie do tego przystosowanej szafce kuchennej.

Policjanci zdobyli informacje, że dwójka mieszkańców Mińska Mazowieckiego może ukrywać w swoim mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania natrafili w kuchni na małą plantację. Kiedy jeden z policjantów otworzył drzwiczki kuchennej szafki, zamiast akcesoriów kuchennych zobaczył doniczki, a w nich rośliny konopi indyjskich. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli trzy torebki z marihuaną.

Do aresztu trafili najemcy mieszkania, w którym odkryto uprawę: 21-letni Rafał S. i 20-letnia Sylwia M. Podczas przesłuchania para przyznała się do nielegalnej uprawy, a dodatkowo Rafał S. przyznał się do nielegalnego posiadania środków odurzających. Kobieta i mężczyzna dobrowolnie poddali się karom.

via: Gazeta.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 12

 1. avatar
  kuz

  spoko koleś chodujący dla siebie różne gatunki dla smaku… tak, jak wy pijecie różne wina albo browarki. zostawcie go

 2. avatar
  lolek

  pomysłowe 😉

 3. avatar
  fgrtdgd

  Grower Cwel .!

 4. avatar
  grower

  Do pierdla z nimi, a co! Posiedzą sobie to im się odechce. Pewnie byli dilerami. Kto wie jak cała sprawa mogła się skończyć gdyby nie dzielna POlicja…

 5. avatar
  Thc

  Polska boi sie legalizacji , i to jest błąd !!
  w gazetach pisze sie , ze np. pijany kierowca spowodowal wypadek i zginelo tyle osob…
  ale ani razu w gazecie niewidzialem takiego czegos , ze np. Upalony/Zjarany czlowiek spowodowal wypadek/byl agresywny/pobil kogos… papierosy uzalezniaja psychicznie i fizycznie a marichuana nieuzaleznia jedynie osoby z bardzo slaba psychika moga popasc w ten nalog , z marichuana panstwo walczy lecz nieuzaleznia , ale na alkoholizm panstwo ma „WYJEBANE”

 6. avatar
  :)

  polać im

 7. avatar
  hehe

  ee za takie cos nie powinno byc w ogole kary

 8. avatar
  rasta

  tyle lat po komunie i nadal ktos moze Ci wpasc na chate i skontrolowac wszystko nawet szafke kuchenna czy ta polska paranoja narkotykowa nigdy sie nie skonczy!!

 9. avatar
  REne

  Ciekawe, pewnie jakiś znajomy ich sprzedał.

 10. avatar
  Rydzyk

  Niech Bóg ma ich w swojej obiece

 11. avatar
  haniek

  nie rozumiem dlaczego poddali sie dobrowolnie karze , sprawa do umożenia ze względu na stopień społecznej szkodliwości tym bardziej że już weszła znowelizowana ustawa o zapobieg narkomanii

 12. avatar
  c0dy

  no i tak za 4 automaciki, z których jeden wygląda na chłopca para młodych Polaków pójdzie do sądu. tosz to śmieszne. wielki sukces, 60 gram dobrego sianka nie zostanie wypalone na własny użytek. supcio.

Polecamy: Bangla Wall