4 872 odsłon

Palikot obiecuje, że zapali marihuanę w TV

Jak się pani zgodzi, u pani w programie, w „Kropce nad i”, proszę mnie zaprosić, zapalę u pani w programie – powiedział Janusz Palikot w audycji „7. Dzień Tygodnia” w Radiu Zet.

W Radiu ZET za sprawą Janusza Palikota wywiązała się dyskusja związana z legalizacją marihuany w Polsce.

Skończyłem sześćdziesiąt lat i po sześćdziesiątce nie będę próbował” – powiedział prof. Tomasz Nałęcz a audycji „7. Dzień Tygodnia„, próbując wykpić się od odpowiedzi na pytanie o swój stosunek do postulatu legalizacji marihuany.

Myli się pan, największe zalety marihuana ma dla ludzi po 65. roku życia, nalepsze przed panem. Teraz w Czechach wprowadzają marihuanę medyczną dla ludzi po 65. roku życia, to łagodzi ból, różnego rodzaju dolegliwości reumatyczne” – przekonywał prezydenckiego doradcę Janusz Palikot.

Stanisław Żelichowski ripostował jednak, że nic go nie boli. Prowadząca audycję Monika Olejnik zasugerowała, że Janusz Palikot powinien zacząć od siebie, „bo nigdy nie palił„.

Proszę bardzo. Jak się pani zgodzi, u pani w programie, w „Kropce nad i”, proszę mnie zaprosić, zapalę u pani w programie” – zadeklarował Palikot. „Nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie palę marihuany, dlatego jestem w takiej sile” – dodał lider Ruchu.

Ruch Palikota musi się gwałtownie uwiarygodnić się po wyborach. Przypominam, że w naszym kraju, przy podobnym stanie sejmu, odbyła się karczemna awantura o to, aby nie penalizować wszystkich przepadków, kiedy złapie się kogoś z jakąś odrobiną. (…) Uprawiacie w tej chwili rodzaj demagogii, która wyjdzie wam bokiem” – stwierdził Marek Siwiec z SLD.

Polska do lat ’50 była największym producentem konopii tekstylnych. To jest to samo, dlaczego ma tym zarabiać mafia, a nie polski chłop” – odpowiedział Palikot. A kiedy głos chciał zabrać Stanisław Żelichowski, usłyszał od lidera Ruchu: Nie odcinaj, pośle Żelichowski, polskiego chłopa od dochodu z konopii.

Link do całej audycji: http://www.radiozet.pl/Programy/7-Dzien-Tygodnia/23.10.2011
via: Radio ZETDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

  1. avatar
    Ester

    Great goods from you, man. The urban Lifestyle | The Urban Word I’ve understand your stuff pveoirus to and you’re just extremely magnificent. I actually like what you have acquired here, really like what you are saying and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it wise. I cant wait to read far more from you. This is really a wonderful The urban Lifestyle | The Urban Word informations.

  2. avatar
    super

    janusz

Polecamy: Bangla Wall