4 657 odsłon

Sygnalizatory świetlne z marihuaną

Na skrzyżowaniach w Wolsztynie zielone światło zyskało dodatkowe znaczenie.

Przez kilka dni na pięciu skrzyżowaniach w Wolsztynie po zapaleniu zielonego światła oczom kierujących objawiał się …liść marihuany.

Był to efekt wybryku nieznanych dotąd sprawców, którzy nakleili na zielonych sygnalizatorach szablony w kształcie liści wspomnianego narkotyku. Znajdowały się one m.in. na skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Przemysłowej i Żeromskiego, na skrzyżowaniu obok basenu oraz koło cmentarza. Nie wiadomo jak dowcipnisie dostali się na słupy z sygnalizacją świetlną oraz co pragnęli w ten sposób zamanifestować, ponieważ dotąd nie zostali ujęci. Być może ta karkołomna operacja miała na celu wyrażenie sympatii wobec planów Janusza Palikota, który opowiedział się za legalizacją miękkiego narkotyku w naszym kraju. Znaki już zniknęły z sygnalizatorów. Ich zdjęcie zlecił Zarząd Dróg Krajowych w Nowym Tomyślu.

Odebraliśmy sporo telefonów w tej sprawie – informuje Teresa Stelmaszyk, kierownik Zarządu Dróg Krajowych w Nowym Tomyślu. – Dzwonili kierowcy przemierzający tę trasę. Powiadomienie otrzymaliśmy też od policji. Choć autorzy tych naklejek mogliby ponieść konsekwencje za swój czyn potraktowaliśmy go jako żartobliwy wybryk i odstąpiliśmy od ich ścigania. Jeżeli jednak takie sytuacje będą się powtarzać na pewno będziemy dążyć do ustalenia sprawców. Akurat w tym przypadku wystarczyło zdjąć przyklejone na lampach folie. Może się jednak zdarzyć, że poprzez taki wybryk urządzenia zostaną uszkodzone i ich naprawa będzie się wiązać z wysokimi kosztami.

via: NaszeMiasto.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  MBT Chaussures Hommes

  Sygnalizatory świetlne z marihuaną
  MBT Chaussures Hommes http://www.mbt-france.com/mbt-chaussures-hommes-c-4.html

 2. avatar
  Parajumpers Jakke Salg

  Sygnalizatory świetlne z marihuaną
  Parajumpers Jakke Salg http://www.parajumpers-jakke-norge.com/parajumpers-jakke-menn-c-9.html

 3. avatar
  cheap christian louboutin shoes

  Sygnalizatory świetlne z marihuaną
  cheap christian louboutin shoes http://www.christianlouboutins-outlet.com/christian-louboutin-pumps-c-1.html

 4. avatar
  Suraj

  Actually, its for preventing other sites to using our deicrt links. If they using our links it’ll increased the server load on us.We’ve made login/registration very simple and can be done in 1 or 2 clicks without filling any form by using your existing account of facebook, twitter etc.

Polecamy: Bangla Wall