4 122 odsłon

Podkablowany przez dostawcę pizzy

Papa John to amerykańska sieć pizzerii prowadząca ponad 3 tysiące restauracji na całym świecie

Dostawca z pizzy z firmy Papa John wcale nie był taki wyluzowany, jakby to sugerowała nazwa jego macierzystej firmy. Kiedy poczuł w domu klienta słodki zapach trawki, natychmiast zadzwonił po policję. Szefowie konkurencyjnej pizzerii od razu wyczuli okazję, by dokopać kolegom. By przejąć ich klientów (wiadomo, że wielu nałogowych palaczy to smakosze pizzy), zatrzymanemu przez policję mężczyźnie firma Sexy Pizza obiecała darmową dostawę przez cały miesiąc!

Upalony trawką mężczyzna zamówił w piątkowy wieczór pizzę do domu. Palacz był bardzo głodny. Dostawca pizzy okazał się z kolei bardzo czujny. Kiedy tylko mężczyzna otworzył mu drzwi, pracownik firmy Papa John z Aurory w USA poczuł w jego mieszkaniu słodkawy zapach palonej marihuany i… zaraz potem wezwał policję.

Pracownik Papa John`a mówił potem, że zaniepokoił go widok 9-letniej córki narkomana, który była wtedy w domu i wdychała dym unoszący się w mieszkaniu. Sęk w tym, że palący trawkę wcale nie był nałogowcem. Marihuanę palił, bo zapisał mu ją… lekarz. W USA w wielu stanach wydaje się pozwolenia na palenie marihuany, bo ta łagodzi ból.

Frederick Smith, pechowy palacz, powiedział stacji 9NEWS, że lekarz przepisał mu trawkę z powodu przewlekłego bólu kolana po wypadku na rowerze i dodał: Byłem zaskoczony, że dostawca pizzy zafundował mi kłopoty z powodu palenia marihuany. To nie żarty. To, co zrobił było bardzo niemiłe i zrodziło poważne konsekwencje.

Mężczyzna został bowiem potraktowany przez policję jak narkoman. Nie wiadomo też jak sprawę zakwalifikuje opieka społeczna i czy afera ze skrętem nie zakończy się ograniczeniem mężczyźnie praw rodzicielskich.

Co ciekawe konkurencyjna firma Sexy Pizza postanowiło wykorzystać postawę pracownika Papy Johna. Wiadomo, że wielu palaczy trawki lubi sobie zjeść pizzę. Palenie marihuany zaostrza bowiem apetyt. I dlatego teraz Frederick Smith przez miesiąc będzie dostawał sexy pizzę za darmo.

via: FaktDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

  1. avatar
    anonim

    co za cwelisko…. pierdolone

  2. avatar
    setametagalareta

    a to kurwa frajer

Polecamy: Bangla Wall