4 848 odsłon

Domowa plantacja konopi w Krakowie

170 krzewów konopi indyjskiej oraz profesjonalne wyposażenie plantacji odnaleźli policjanci w krakowskim mieszkaniu. Pod zarzutem uprawy oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających zatrzymane zostały dwie osoby.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową już od pewnego momentu przypuszczali, że w jednym z mieszkań na Prądniku może być prowadzony handel narkotykami. Po przeanalizowaniu różnych informacji odkryli profesjonalną uprawę konopi indyjskiej, prowadzoną przez małżeństwo – informuje Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej policji.

W sumie policjanci zabezpieczyli 170 krzewów marihuany wysokości kilkudziesięciu centymetrów oraz profesjonalne urządzenia do prowadzenia plantacji i akcesoria do porcjowania narkotyku. Funkcjonariusze odnaleźli również przetworzony już narkotyk – ponad 20 gramów marihuany.

Zatrzymane zostały dwie osoby – małżeństwo prowadzące „domowy” narkobiznes. Obydwoje zostali już przesłuchani, usłyszeli zarzuty uprawy oraz wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

via: Polska The TimesDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    wfedf

    znacznych ilosci: 20 g 😀 hahahaha padlem

Polecamy: Bangla Wall