6 516 odsłon

Sezon na konopie szklarniowe trwa

48-letni mężczyzna zasadził w szklarni ponad 200 krzaków konopi indyjskich. Niektóre rośliny miały ponad 2,5 metra wysokości. Ponadto podczas przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli ponad 30 gram marihuany, która należała do syna hodowcy. 20 -latek odpowie za posiadanie narkotyków. Jego ojcu za uprawę grozić może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

W piątek rano policjanci weszli na jedną z działek na obrzeżach osiedla Rudnik. Z ich informacji wynikało, że znajduje się tam uprawa konopi indyjskich.

Funkcjonariusze plantację odnaleźli w jednej ze szklarni oraz w tunelu foliowym – mówi Renata Laszczka-Rusek z zespołu prasowego KWP Lublin. – Na powierzchni około 40 metrów kwadratowych zasadzonych było ponad 200 sztuk konopi. Niektóre z roślin miały prawie 2,5 metra wysokości.

Właścicielem plantacji okazał się 48-letni mężczyzna. Tłumaczył, że nasiona dostał kiedyś od znajomego i zasiał je w celach leczniczych. Miały mu pomóc uśmierzyć ból związany z chorobą na która cierpi.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania 48-latka natrafili również natrafili na środki odurzające. Tym razem właścicielem marihuany okazał się 20-letni syn hodowcy.

Mężczyźni zostali zatrzymani. 20-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, jego ojciec za uprawę konopi indyjskich. Grozić mu może nawet do 8 lat więzienia – dodaje Rusek.

via: Kurier LubelskiDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 6

 1. avatar
  norbi

  zadzcie jeszcze wiecej i wiecej

 2. avatar
  norbi

  sadzic palic zalegalizowac !!!!!!!!!!!!!

 3. avatar
  gkv

  nieladnie tak scinac komus krzaczki a potem samemu spalac… nie ladnie, oj nie ladnie

 4. avatar
  Wahoo

  Niestety jesteśmy krajem wbrew pozorom bardzo zacofanym. Grupa rządzących to w wiekszości zawzięci komuniści, karmieni infomacjami z telewizji w erze propagandy. Tak wychowany naród nie moze zdrowo funkcjonowac a tym bardziej otworzyc oczy na przyszłość.

 5. avatar
  prowokator

  ku.wa t4en czlo9wiek cierpi… moze miec raka stwardnienie rozsiane itd…
  ojciec kumpla ma swtardnienie rozsiane i mimo ze jest przeciwnikiem narkotykow trzyma w szafie sloik marichuany ” gdy zaczynam slepnac z bólu tylko to jest mi w stanie pomoc”
  ten kraj chyli sie ku zagładzie

 6. avatar
  surdu.pl

  a to ziółko L:D

Polecamy: Bangla Wall