7 677 odsłon

Tapeta w komórce z marihuaną

Gdy wrocławscy policjanci we wtorek zatrzymali na ul. Rybackiej auto do kontroli, jego pasażerów poprosili o pokazanie telefonów komórkowych, by sprawdzić, czy nie były kradzione. Jeden z mężczyzn na tapecie telefonu miał zdjęcie dużego krzaka konopi indyjskich. Jego własnego.

24-latek sam zasadził i wyhodował roślinę w wynajmowanym mieszkaniu. Tam znaleźli krzak wyrośniętej konopi indyjskiej oraz 26-latka, przy którym znaleźli woreczek z kilkoma porcjami marihuany.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Pierwszemu postawiono zarzut uprawy konopi indyjskich, a drugiemu posiadania narkotyków. Za oba czyny grożą trzy lata więzienia.

via: Gazeta WyborczaDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  Vivekanand

  These files or images are ahtcatments to the post. I think you will find a way to get those attachment list from a post and filter them via MIME type.

 2. avatar
  ona.

  ja pierdole . jebane psy . co to za patologia w tej polsce . człowiek chce się wyluzować i sam dla siebie zapali i jeszcze pójdzie do więzienia . ludzie to jego sprawa czy pali czy nie a nie wasza . od tego nie da sie uzależnić fizycznie i nie da się przedawkować więc o co chodzi ?

 3. avatar
  rasta

  w polsce powinno rowniez byc dozwolona hodowla kilku krzakow marihuany od 3 do 5 na wlasny uzytek kazdy palacz moglby sam sobie wychodowac trawke i mafia nie czerpala by z tego dochodow a tak to jest wiele duzych plantacji do ktorych policja nie dotrze pewnie nigdy z ktorych mafia czerpie dochod a dobrego chlopaka posadza za jeden krzaczek pozd

 4. avatar
  Michael

  Hmm wpasc przez tapete na komorce to juz jest lekka przesada. A policjanci pewnie dumni, ze „szajke” rozbili.

Polecamy: Bangla Wall