6 022 odsłon

Babcia karmiła kury konopiami

Pewna 77-letnia mieszkanka dzielnicy Fabryczna, na przedmieściach Wrocławia, karmiła kury konopiami indyjskimi. Musiało być wesoło w kurniku.

Wczoraj po południu policjanci zatrzymali, w dzielnicy Fabryczna, 18-latka. Znaleźli przy nim porcję marihuany. Skąd ją miał? Jak powiedział policjantom, po prostu zerwał na pobliskiej posesji.

Policjanci poszli we wskazane miejsce i zobaczyli rosnące w ogródku 17 krzaków konopi indyjskich. Największe miały po 270 centymetrów. Właścicielka posesji, 77-letnia kobieta, powiedziała policjantom, że uprawiała konopie dla kur. Chętnie je jadły.

Policjanci wycięli i zabezpieczyli krzaki. I co teraz zrobić ze staruszką? Popełniła przestępstwo, ale pewnie nie miała o tym zielonego pojęcia.

via: Gazeta WyborczaDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  jaxon

  palić to raczej nie paliła bo by się pewnie przekręciła..

 2. avatar
  jaxon

  ale lipa.. niema to jak babci posadzić ziółka na ogródku…kto staruszkę zamknie? dobry temat ktoś obczaił..warto się nad tym zastanowić…

 3. avatar
  buhaha

  Co znaczy, że „babcia nie miała o tym zielonego pojęcia”? Przecież nasion nie znajduje się na ulicy:) Na szczęście jej kontratypem jest fakt, że miała 77 lat i dzięki temu może prokuratorowi wmówić, że „nie miała pojęcia”. Ja sądzę, że dobrze wiedziała co robi;) pewnie sama paliła, w tym wieku to nawet wskazane:]

Polecamy: Bangla Wall