4 412 odsłon

Foliowy tunel pełen konopi

Kolejną plantację marihuany ujawnili płoccy policjanci. Tym razem trop wiódł do jednej z posesji w gminie Radzanowo.

Operacyjni, na co dzień zwalczający przestępczość samochodową kilka dni temu zmienili branżę i zlikwidowali plantację marihuany. Z pierwszych informacji, które pozyskał policjant z wydziału patrolowego wynikało, że na jednej z posesji w gm. Radzanowo znajduje się uprawa narkotyków. Operacyjni szybko pogłębili wiedzę i ustalili, że podejrzane domostwo znajduje się w Stróżewku.

Kiedy kryminalni weszli na obserwowaną posesję zastali tam 26-letniego płocczanina. Na podwórku rzucał się w oczy kilkunastometrowy tunel foliowy. W jego wnętrzu mężczyzna hodował kilkanaście krzaków,wstępnie rozpoznanych jako konopie indyjskie. Na strychu domu policjanci znaleźli jeszcze kilka krzewów tej rośliny, które właśnie się suszyły. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych operacyjni ujawnili kilka torebek z marihuaną.

26-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Obecnie trwa postępowanie przygotowawcze, podczas którego funkcjonariusze ustalą, czy zatrzymany handlował narkotykami. Za posiadanie narkotyków prawo przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności, jeżeli okaże się że podejrzany sprzedawał uprawiane krzewy, to grozi mu nawet do 10 lat wiezienia.

via: Komenda Miejska Policji w PłockuDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall