3 384 odsłon

Basista zespołu T.Love zatrzymany w ramach operacji antynarkotykowej

Zespół T.Love

42-letni Paweł N., basista zespołu T.Love, oraz 52-letni kompozytor Włodzimierz S., zostali zatrzymani w Warszawie w ramach operacji antynarkotykowej.

Jak informuje policja do zatrzymań doszło po godzinie 19 we wtorek (30.08.11) w mieszkaniu na ulicy Marszałkowskiej, w samym centrum stolicy. Policjanci obserwowali lokal, mając informację że rozprowadzone są tam narkotyki. Gdy zdecydowali się wejść, w środku zastali Włodzimierza S., który akurat porcjował marihuanę.

Chwilę później zjawił się Paweł N., basista zespołu T.Love i także został zatrzymany. W mieszkaniu należącym do Włodzimierza S. znaleziono łącznie około kilograma narkotyków: 200 gramów marihuany i 800 gramów haszyszu. Potem mundurowi znaleźli jeszcze dalsze 20 gramów marihuany w samochodzie Włodzimierza S.

Znam faceta 20 lat, nigdy się nie trudnił żadnym procederem związanym z narkotykami. Ja za jego życie nie odpowiadam – powiedział Muniek Staszczyk, zapytany o sprawę przez Radio Zet.

Obaj mężczyźni trafili do komisariatu na Wilczej. Dochodzeniowcy przedstawili zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków Włodzimierzowi S. i sprawdzą, czy Paweł N. pomagał mu w tym procederze. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

via: Polskie RadioDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall