7 923 odsłon

Uprawa konopi w Jankach

Kolejną plantacja konopi indyjskich prowadzona przez obywateli Wietnamu.

W piątkową noc policjanci z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali 4 obcokrajowców oraz ujawnili kolejną plantację konopi indyjskich. Część roślin była w początkowym stadium rozwoju, natomiast część zabezpieczonego materiału to susz roślinny. Zatrzymani usłyszą po 2 zarzuty: kradzieży prądu oraz uprawę konopi. Grozi im do 5 lat więzienia.

Tym razem w ręce policjantów wpadli obywatele Wietnamu. 4 mężczyzn w wieku od 17 do 48 lat „opiekowało się” 177 doniczkami z młodymi roślinami. Ponadto w domu w jankach znaleziono prawie 100 gram suszu roslinnego, ktorym po wykonaniu wsteponych badań okazała sie marihuana. Do celów procesowych zabezpieczono rownię prawie 12 tysięcy złotych.

Żaden z zatrzymanych nie potrafił powiedzieć niczego o zastanej przez policjantów sytuacji. Nie wiedzieli skąd wzieły się narkotyki, ani pieniądze. Kryminalni z pruszkowskiej komendy otrzymali informację operacyjną o możliwym miejscu „plantacji„. Nad ranem weszli do wskazanego domu. Zastali tam profesjonalną linię produkcyjną. Wobec wszystkich zatrzymanych sąd orzekł tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

via: Komenda Stołeczna PolicjiDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall