8 270 odsłon

‚Gigantyczna’ uprawa marihuany w Brzeszczach

We wtorek 21.06.2011 w Brzeszczach policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Brzeszcz, podejrzanego o prowadzenie uprawy marihuany. W trakcie czynności mających na celu przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej policjanci ustalili, iż w jednym z mieszkań w Brzeszczach znajdują się konopie indyjskie.

Policjanci weszli więc pod wytypowany adres i w trakcie przeszukania na oknie w kuchni ujawnili DONICZKĘ w której znajdowało się 5 sadzonek marihuany.

W związku z tym policjanci zatrzymali 54- letniego właściciela mieszkania, natomiast rośliny zostały zabezpieczone do badań. Za uprawę marihuany grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

via: KWP w KrakowieDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 5

 1. avatar
  Michael

  haha frajerzy pewnie liczyli na awans

 2. avatar
  gosc

  :(
  Łapac bandytów !
  a nie ogrodnikow 😛

 3. avatar
  Kosior

  Uaaa, straszne, pewnie dziadek chciał dilować, jestem tego pewien na 100%! Oj dziasza Ty dilerze, z 5 sadzonek byś miał tyle trawy, że mordowałbyś ludzi samym jej zapachem o.O

 4. avatar
  s.o.p.

  banda debili dajcie nam w koncu troche wolnosci to ma byc wolny kraj? to nasze zycie i sami chcemy decydowac o tym jak bedziemy zyc a nie jakis palant ktory nawet niema pojecia o tym wszystkim

 5. avatar
  IdeaListka

  Brawo Panowie Policjanci! Kolejny plantator na międzynarodową skalę zatrzymany!

Polecamy: Bangla Wall