5 631 odsłon

Rodzinne spotkanie w areszcie

Kiedy 18-letni Piotr A. z paczuszką marihuany trafił na lubelski komisariat, nie spodziewał się, że szybko dołączy do niego... tata Jerzy.

Na widok policjantów w swoim mieszkaniu rzucił się na nich z nożem. 48-letniemu Jerzemu A. grozi 10 lat więzienia. Jego syn usłyszał zarzut za posiadania marihuany.

W niedzielę około godziny 14:30 policjanci z I komisariatu zatrzymali 18-letniego Piotra A. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy odrzucił foliowy woreczek, okazało się, że była w nim marihuana. Policjanci postanowili przeszukać jego mieszkanie przy ulicy Lubartowskiej.

Na miejscu nie było więcej narkotyków. Po zakończeniu przeszukania do mieszkania wszedł mężczyzna. – Kiedy zobaczył policjantów zaczął krzyczeć, że ich zabije. Mężczyzna zamachnął się na funkcjonariusza, który stał najbliżej. Policjant zauważył, że w jednej ręce trzyma nóż, natychmiast odskoczył i użył gazu obezwładniającego – mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Policjanci obezwładnili napastnika, on jednak ciągle krzyczał, że ich zabije – dodaje.

Napastnikiem okazał się 48-letni ojciec nastolatka Jerzy A. Mężczyzna był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Jerzy A. usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza, za to grozi do 10 lat więzienia – zaznacza Andrzej Fijołek.

via: Dziennik WschodniDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    Pournami

    you are right it is being overridden by code eehrwslee, i’ve been trying to figure out where to no avail yet.a0 I asked Tareq if there was code eehrwslee that had to be altered so hopefully he’ll get back to us

Polecamy: Bangla Wall