10 811 odsłon

Garażowa plantacja konopi w Bieruniu

Policja zabezpieczyła 393 krzaki konopi indyjskiej w niepozornym pomieszczeniu garażowo - magazynowym w centrum Bierunia

Bieruńscy policjanci zlikwidowali plantację marihuany. Stróże prawa w jednym z garaży w Bieruniu znaleźli blisko 400 krzaków konopi indyjskich, o czarnorynkowej wartości około 300 000 złotych.

Bieruńscy kryminalni zatrzymali 57-letniego mieszkańca woj. małopolskiego. Mężczyzna w jednym z garaży w Bieruniu uprawiał konopie indyjskie. Śledczy znaleźli i zabezpieczyli blisko 400 krzaków narkotycznej rośliny. W ręce stróżów prawa trafił też sprzęt służący do pielęgnacji i zasilania plantacji m.in.: nawilżacze, specjalistyczne oświetlenie, wentylacja, filtry oraz komputerowe urządzenie monitorujące wzrost roślin. Całość uprawy ukryta była w niepozornym pomieszczeniu garażowo – magazynowym w centrum Bierunia.

Wartość czarnorynkowa zabezpieczonego narkotyku wynosi około 300 000 złotych. 57-letni „plantator” został tymczasowo aresztowany. W więzieniu może spędzić nawet 8 lat. Jak zapowiadają policjanci, sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

via: KWP w KatowicachDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  gość

  grejfruty:D

 2. avatar
  Gornik

  kurwa faza tyle shitku poszlo sie jebac szkoda chlopaczka tylko:(

 3. avatar
  vfc

  A żeby tak sczezli… takie piękne roślinki… no i kolejny biedny rolnik zatrzymany :(

Polecamy: Bangla Wall