4 067 odsłon

Plantacja marihuany w środku lasu pod Sobótką

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich na nieużytkach leśnych w okolicach Sobótki. Zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli ponad 2 kilogramy roślin.

Policjanci ustalili, że na terenie nieużytków leśnych znajduje się plantacja marihuany. W odosobnionym miejscu rosło blisko 50 krzewów o wysokości do 3 metrów. Nagle na poletku pojawił się młody mężczyzna i na oczach policjantów zaczął zrywać liście roślin i pakować je do torby. Natychmiast został zatrzymany.

W tym samym czasie inna grupa policjantów zatrzymała 30-letniego właściciela plantacji, który mieszkał w pobliżu swojej plantacji.

Funkcjonariusze 30-latkowi udowodnili uprawianie konopi indyjskich (grozi za to do trzech lat więzienia), a 21-latkowi posiadanie znacznych ilości narkotyków (zagrożone nawet ośmioma latami pozbawienia wolności).

Źródło: Gazeta Wyborcza WrocławDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    prince

    Ohh At Last!!!I tried to install iAtkos 1.0 ,,.It gives me a meagsse of Kernel Panic So removed it Can you send me a copy of your this MAC via Courier?I will pay you via Flexi/Easy Load!!!

Polecamy: Bangla Wall