4 169 odsłon

Tusk nie chce legalizacji

Nie będę rzecznikiem legalizacji miękkich narkotyków, koniec i kropka. Jeśli chcecie legalizacji marihuany – wybierzcie innego premiera – powiedział premier Donald Tusk w programie TVN24 „Drugie śniadanie mistrzów”. Premier spotkał się między innymi z redaktorem naczelnym pisma „Playboy”, Marcinem Mellerem. Pytania zadawali także artyści: Paweł Kukiz, Zbigniew Hołdys i Tomasz Lipńskim.

Cały czas wprowadzamy zmiany, które pomogą skuteczniej korzystać policji i prokuraturze z pewnego prawnego rozróżnienia. Ja jestem współautorem tej zmiany, ale nie dla tego, bym chciał legalizować te narkotyki. Nikt mnie nie przekona do tego. Walka z dopalaczami to jest często kwestia ratowania dzieciom życia – mówił Tusk pytany o kwestie wysokich kar za posiadanie marihuany. – Naszą intencją nie jest wsadzanie do więzień 40 tys. ludzi. Naszym zadaniem jest zlikwidować działalność dealerów i hurtowników – przekonywał Tusk.

via: TVN24Dodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 10

 1. avatar
  HEHA

  Panie Premierze skoro nic pan nie robi pożytecznego dla kraju ludzie nie mają pieniędzy na godne życie martwią się dniem kolejnym i nie wiedzą czy będom mieli włożyc co do gara niech pan premier popatrzy na pozytywne i negatywne strony trawki ELO

 2. avatar
  jack

  „marichłana i alkochol” – miłośnicy narkotyków pozdrawiam Was – ćpajcie jeszcze więcej, częściej i mocniejszy stuff – widać że dobrze to Wam robi :)

 3. avatar
  dudek

  Tusk sie ty zastanów jebać te dopalacze prawda taka dopalacze to syf ale chociaz zalegalizować tom marichlane to niejest narkotyk moim zdaniem gorszy jest alkochol i papierosy niż marichlana od marichlany nie odnotowano zadnych zgonów na świecie a po alkocholu czy po papierosach w huj ludzi umarło wieć ja jestem za legalizacją marichłany a jaranie marychy to niejest przestepstwo człowiek chyba może mieć wlasny wybór co chce palić i robić a nie myślisz ze te zakazy chlopie pomogom gówno prawda tylko tusk robisz z siebie debila i to wszyzdko.jak to czyta tusk to do niego.pozdro.

 4. avatar
  dudej

  a niech ziucha pałe tusk i tak bede jarał ganje czy to sie frajerowi podoba czy nie 70%polaków jara trawsko i co nic im niejest powinni walczyć z alkocholem a nie z marichłanom oni som pojebani.pozdro

 5. avatar
  afdlad

  „to często ratuje dzieciom – nie ludziom, dzieciom życie” haha smieszne! dzieci to nie ludzie? co on wygaduje!

 6. avatar
  jj

  Kukiz. Zamknij morde!!! Portugalia? Czechy? A o bardziej spokojnym kraju zwanym Holandia juz zapomniano? Zal….

 7. avatar
  Legalize

  Cisza w 0:55 bezcenna

 8. avatar
  tyMon

  PiSar jak masz coś wspólnego z tą partią to na pewno TWÓJ premier ci to załatwi 😀

 9. avatar
  Pisar

  Oby słowo ciałem się stało i Tusk pełnił swą dumną funkcję premiera tylko w naszej (odległej) pamięci.

 10. avatar
  citral

  hahahahaa hyba palił ale się nie zacigał gorszy od jazuzela hhahahahahahahhasss
  dis na żąd fuck them all

Polecamy: Bangla Wall