6 822 odsłon

Trzej pijani aktorzy i marihuana

Telenowela na Kruczej: aktorzy szarpali się z policją

Załatwię was, jeb… psy! Jesteście gównami! – krzyczał Antoni K. (22 l.) do policjantów. W nocy z wtorku na środę w centrum Warszawy młodziutki aktor wraz z dwoma kolegami po fachu, Jakubem W. (28 l.) i Michałem L. (37 l.), wdał się po pijaku w awanturę z funkcjonariuszami. Jeden z policjantów odniósł obrażenia dłoni. Wszyscy trzej aktorzy zostali zatrzymani. Wczoraj dostali zarzuty za napaść na policjantów i… posiadanie narkotyków. Grozi im nawet do 3 lat więzienia.

Tuż przed godziną pierwszą w nocy ul. Kruczą kroczył Antoni K., aktor znany z serialu „Dom nad rozlewiskiem” i najstarszy syn aktorskiej pary Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (47 l.) i Pawła Królikowskiego (50 l.). Szedł środkiem jezdni i pokrzykiwał.

Głośno się zachowywał, machał do przejeżdżających samochodów – mówi świadek zdarzenia. Antoni K. nie był sam. Towarzyszyli mu Jakub W., grający kucharza w serialu „Hotel 52” i Michał L., aktor wcielający się w postać dyrektora szkoły w Grabinie w telenoweli „M jak miłość„.

Nocna awantura

Gwiazdorzy mieli pecha. W pobliżu na służbie byli stołeczni policjanci. Zareagowali natychmiast.

– „Proszę zejść z ulicy. Przejedzie pana samochód” – zwrócił się policjant do młodego chłopaka – opowiada świadek zdarzenia. – Funkcjonariusz zapytał, czy ma dowód – dodaje.

I wtedy się zaczęło.

Mam, ale wam ch… nie dam! – krzyczał młody aktor, po czym mocno odepchnął jednego z funkcjonariuszy. Ci powalili agresywnego Antoniego K. na ziemię.

Już nie pracujecie, kutasy. Załatwię was, jeb… psy! Moja papuga was zje. Jesteście gównami. Znam ludzi, którzy was załatwią – dokazywał gwiazdor serialu „Dom nad rozlewiskiem”.

Towarzyszący mu kompan, Michał L., na „krzywdę” kolegi nie pozostał obojętny. Świadek zdarzenia był oburzony tym, co zobaczył i usłyszał.

Zostawcie go! Jesteście ch… Ch… jebane – aktor grający w serialu „M jak miłość” w niecodzienny sposób stanął w obronie Antka.

A tymczasem trzeci kompan, Jakub W. (28 l.) z „Hotelu 52”, próbował… wyparować jak kamfora. Odwrócił się, chciał sobie pójść, ale czujny policjant coś zauważył. 28-letni aktor rzucił na chodnik mały pakuneczek. Okazało się, że było w nim 0,3 grama marihuany.

Bójka z udziałem aktorów - rekonstrukcja zdarzeń (Fakt)

Noc poza domem

Wszyscy trzej zostali zatrzymani. Okazało się, że byli pijani. Antoni K., który miał we krwi 1,9 promila, trafił do izby wytrzeźwień przy ul. Kolskiej. Michał L. i Jakub W. mieli po 0,6 promila. Noc spędzili w policyjnej celi w podwarszawskim Piasecznie.

Rano zostali przewiezieni na przesłuchanie do komendy przy ul. Wilczej. Przez cały dzień składali zeznania. Po południu dostali zarzuty. Teraz sprawą zajmie się prokurator – mówi podkom. Agnieszka Hamelusz (33 l.) ze śródmiejskiej policji.

Antoni K. odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza (jeden z policjantów ma złamany palec), znieważenie i nakłanianie do odstąpienia od czynności służbowych. Grozi mu za to do trzech lat więzienia. Michał L. usłyszał zarzut znieważenia policjanta. Aktor może za kratami spędzić rok. Jakubowi W. za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat.

Złamany palec jednego z policjantów

Jest inna wersja?!

Wczoraj zadzwoniliśmy do rodziców Antoniego K., znanej pary aktorskiej. Nie mieli wiele do powiedzenia.

Znacie tylko wersję jednej strony – powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gdy zapytaliśmy o jej wersję, stwierdziła, że nie będzie z nami rozmawiać.

Po południu trzej aktorzy po przesłuchaniu zostali wypuszczeni do domów.

Jakub W. (28 l.) – ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Teraz gra kucharza Leszka w serialu „Hotel 52”, pojawił się także w serialach „Usta, usta” „Plebania”, „Czas honoru”, „Agentki”… Na swoim koncie ma rolę policjanta w filmie „Lincz”.

Michał L. (37 l.) – absolwent szkoły filmowej w Łodzi. Popularność przyniosła mu rola Jacka Przypadka w sitcomie „Lokatorzy” oraz udział w innych serialach, np. „M jak miłość”, „Blondynka”. W 2008 roku wystąpił w „Tańcu z gwiazdami”, odpadł w pierwszym odcinku.

Antoni K. (22 l.) – najstarszy syn pary aktorskiej Małgorzaty i Pawła Królikowskich. Pierwszy raz stanął przed kamerą, mając 4 lata. Znany z serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Wystąpił też w serialach: „Agentki”, „Czas honoru”, „39 i pół”. W „Och, Karol 2” zagrał chłopaka palącego marihuanę.

Podinspektor Maciej Karczyński (40 l.), rzecznik stołecznej policji: – Prawo jest równe dla wszystkich. Nikt nie jest bezkarny, niezależnie od tego, kim jest. Najtragiczniejsze jest jednak to, że policjanci interweniowali z troski o młodego człowieka, który w każdej chwili mógł wpaść pod samochód. Mężczyzna odwdzięczył się im wyzwiskami i uderzeniem jednego z funkcjonariuszy.

via: Super ExpressDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 3

 1. avatar
  Farooque

  A to ciekawe, co pszesiz, bo w nagłf3wkach z USA mignęło mi mnf3stwo pełnych zachwytu słf3w nt. Mad Men. Że niby już drugi wybitny odcinek pod rząd (o „For Immediate Release” niektf3rzy pisali, że najlepszy od 2 lat, co dla mnie było grubą przesadą). Pewnie nie będę mieć czasu go zobaczyć, dopf3ki nie skończy się cyrk z upfrontami, ale to ciekawe, jak rf3żne oceny ma w ostatnich dwf3ch sezonach „Mad Men”.Tylko nie spoileruj tutaj, żeby mnie przekonać, kto ma rację sama sobie zobaczę :)

 2. avatar
  Bartek

  zagra taki w debilnym serialiku i się wozi jak…szkoda gadać…artyści…

 3. avatar
  Marek jestem

  Ten gliniarz gada że jeden z psów ma zwichnięty kciuk, a wcześniej jest obrazek że ma złamany palec. Hm.

Polecamy: Bangla Wall