4 782 odsłon

Marsz wyzwolenia konopii w Lublinie

W manifestacji wziął udział Janusz Palikot.

Około dwustu osób wzięło w Lublinie udział w Marszu Wyzwolenia Konopii. Wzorem ubiegłego roku uczestnicy nawoływali do legalizacji marihuany. Manifestującym przyglądała się policja, straż miejska i mieszkańcy.

Zebrali się na Placu Zamkowym w Lublinie. Młodzi ludzie z całej Polski,którzy chcą legalizacji marihuany.

„Sadzić,palić,zalegalizować” – z takimi hasłami i transparentami ruszyli głównymi ulicami miasta. Ideę legalizacji miękkich narkotyków poparł Janusz Palikot.

Swoje postulaty manifestujący wyrażali głośno m.in. pod Ratuszem i budynkiem lubelskiej prokuratury. Ich zdaniem prawo powinno karać dilerów, a nie ludzi, którzy posiadają niewielkie ilości narkotyków.

Manifestacji, z mieszanymi uczuciami przyglądali się mieszkańcy.

Oświadczenie, potępiające manifestację wydała Młodzież Wszechpolska. Podczas marszu nie doszło do żadnych incydentów. Sejm znowelizował właśnie ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Posłowie rozszerzyli katalog substacni zakazanych, wchodzących w skład dopalaczy.

via: TVP LublinDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  robak88

  beti rwij!!!!

 2. avatar
  Beata

  Pan J. Palikot nigdy wcześniej nie interesował się poważne polityką narkotykową. Wiele lat był posłem ale nie współpracował z żadnymi ekspertami, ani żadnymi organizacjami zajmującymi się tym zagadnieniem. Dopiero teraz, w czasie kampanii wyborczej, zauważył problem, a prawdę mówiąc – wyborców, których może przyciągnąć.
  Osobą, która od dawna zajmuje się polityką narkotykową, co można łatwo sprawdzić choćby w Internecie, jest poseł Marek Balicki. I to raczej z nim należy wiązać nadzieje na zmianę podejścia władz do tej polityki a nie z panem Palikotem. Nie dajmy się nabrać na ten show!

 3. avatar
  ganjafarmer

  CHOĆ TAK BARDZO TEGO CHCECIE WSZYSTKICH NAS NIE WYłAPIECIE XD

 4. avatar
  ganjafarmer

  SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ

Polecamy: Bangla Wall