3 727 odsłon

Apel do Parlamentarzystów

Parlamentarzyści, nie gotujcie nam takiego losu!

Wspólnie zaapelujmy do Parlamentarzystów o przyjęcie nowego projektu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii! Nasze obecne prawo jest nieefektywne i najbardziej restrykcyjne w UE. Zmieńmy to wreszcie!

Właśnie dziś (16.03.2011) miała miejsce premiera spotu społecznej inicjatywy pod nazwą „Apel do Parlamentarzystów„, w której gościnnie wystąpił Robert Makłowicz. Jak mówi facebook`owy profil akcji, nie jest to żadna organizacja i nie ma nic wspólnego z polityką. Jest to grupa młodych Polaków, która nie może znieść tego, jak w naszym kraju traktowane są osoby zatrzymane z niewielką ilością marihuany.

Zmieńmy najbardziej restrykcyjne prawo narkotykowe w Unii Europejskiej! Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii od 2008 roku czeka w Sejmie na uchwalenie. Parlamentarzyści, nie pozwólcie zamykać nas w więzieniach za posiadanie małych ilości marihuany! Zaapelujmy do Posłów i Senatorów, by poparli czekający na głosowanie w Sejmie projekt Nowelizacji Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii – głoszą hasła inicjatywy „Apel do Parlamentarzystów”

via: www.facebook.com/apelujemyDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

  1. avatar
    rastafari

    super ! „jah” ma racje ! ganja palacze 3majmy sie ramy to sie nie posramy ;p 😉

  2. avatar
    jah

    więcej takich ludzi jak makłowicz na tym spocie!!!!!!!!!

Polecamy: Bangla Wall