4 364 odsłon

Jane Fonda przypalała marihuanę na imprezie po Oscarach

Jane Fonda uważa, że marihuana powinna być legalna

73-letnia Jane Fonda paliła marihuanę po rozdaniu tegorocznych Oscarów. Jak się bowiem okazuje, gwiazda uważa, że powinna być ona zalegalizowana.

Gwiazdy Hollywood do operacji plastycznych, drogich kosmetyków i ubrań od najlepszych projektantów powinny dołączyć jeszcze jeden sposób na zachowanie młodego wyglądu i dobrego samopoczucia, a mowa o… marihuanie. Najlepszą tego reklamą jest ponoć sama Jane Fonda. Jak donoszą amerykańskie media, 73-letnia aktorka paliła trawę podczas imprezy po rozdaniu Oscarów, organizowanej przez Madonnę i magazyn Vanity Fair.

Jane nigdy nie kryła się z tym, że jest wielką fanką marihuany – mówi osoba cytowana przez National Enquirer. Uważa, że jest znacznie zdrowsza, niż alkohol. No i pomaga się jej zrelaksować.

Zdaniem świadków, aktorka pozwoliła sobie na chwilę zapomnienia w towarzystwie swojego narzeczonego, 68-letniego producenta filmowego, Richarda Perry i brata, gwiazdy filmu Easy Rider, Petera Fondy.

Nie obchodziło jej, że ktoś może to zobaczyć – dodaje informator. Jest zdania, że marihuana powinna być zalegalizowana.

Cóż, Fonda jest w zdecydowanie lepszej sytuacji, niż wszystkie nastoletnie gwiazdy, które będą musiały udawać niechęć do narkotyków i seksu chyba do 30. roku życia.

via: Pudelek.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    Tapaswini

    I am a computer siteuds studentI wanted to ask what is the output using 1,3,2,2,4,5,6,2,0? of the algorithm used below, and that what is the purpose of this algorithm.Thanksvalue=0new value=0input valueinput next_valueWHILE new_value is not equal to zero DOIF new_value is greater than valueTHEN value is equal to new_valueENDIFinput next_valueENDWHILEoutput value

Polecamy: Bangla Wall