6 174 odsłon

Plantacja konopi w Koronowie

Plantacja marihuany w Koronowie zlikwidowana

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy znaleźli i zlikwidowali plantacje konopi indyjskich. Nielegalna hodowla założona została w domu jednorodzinnym w Koronowie. Jej właściciel trafił do policyjnego aresztu. W sobotę 26-latek zostanie doprowadzony do prokuratury.

W czwartek popołudniu policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy wkroczyli do jednego z domów jednorodzinnych w Koronowie. Wcześniej zdobyli informację, że w piwnicy domu zorganizowano nielegalną plantację, wyposażoną w sprzęt ogrzewający, nawadniający i chłodzący.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W domu kryminalni zabezpieczyli 52 donice z roślinami konopi indyjskich, w różnej fazie wzrostu. Oprócz tego w mieszkaniu, w szafie policjanci znaleźli słoiki z marihuaną i 60 szt. tabletek ekstazy, wagę elektroniczną i woreczki strunowe. 26-letni mieszkaniec Koronowa trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty zorganizowania nielegalnej plantacji i handlu narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. W sobotę policjanci doprowadzą do prokuratora mieszkańca Koronowa i wnioskować będą o jego aresztowanie.

via: Gazeta Wyborcza BydgoszczDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

 1. avatar
  Ziomek

  BARDZO DOBRZE ZE JEST NA WOLNOSCI !!!!!!
  Co ty bys chcial zeby on tam siedzial ? o,O
  skandal to masz w sadach ze chlopakow po 9 latach UNIEWINNIAJA… Je*bac taki system i polskie prawo….

 2. avatar
  him

  sprawca jurz jest na wolnosci widac ze nasze prawo jest do kitu za kase mozna nawet sie wykrecic z hodowli konopi indyjskih skandal

Polecamy: Bangla Wall