11 146 odsłon

Konopie w komputerze

Nastolatek uprawiał narkotyki w obudowie komputera

Policjanci zlikwidowali domową uprawę konopii indyjskich. Narkotyczne rośliny rosły w komputerze, a dokładnie w jego obudowie. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczorajsze (11.03) przeszukanie w domu 24-latka z jednej z podmogileńskich wsi, to wynik rozpoznania mogileńskich kryminalnych prowadzonego w zakresie przestępczości narkotykowej. Śledczy weszli do domu młodego mężczyzny przed południem. W jednym z pomieszczeń, w obudowie komputera odkryli mini uprawę konopii indyjskich. Młode narkotyczne rośliny miały cieplarniane warunki. Obudowa komputera była dobrze przystosowana do tego typu hodowli. Policjanci znaleźli też w mieszkaniu przeszło 50 gramów marihuany.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o nielegalną uprawę. Niedługo potem mężczyzna, w mogileńskiej komendzie, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa uprawy i posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności. Śledczy pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności sprawy.

via: KPP w MogilnieDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

 1. avatar
  hebziu

  Polskie państwo ma problem ze sobą a nie z ”narkotykami”
  Tylko wk.u.rwić się idzie jak coś takiego czytam

 2. avatar
  natabn

  to jest kpina i teraz około 700 tysięcy złotych pojdzie do śmietnika za sprawdzenie tego w labolatorium itp …. , dilerka dalej ma się dobrze , a tak chłopaczyna chociaż kasy im nie nabijał

Polecamy: Bangla Wall