8 171 odsłon

Leczniczy drink z marihuaną


Myślicie, że pomysł Dawida Bratko był genialny? Dopalacze to rozrywka dla amatorów. Twardziele z Kalifornii sprzedają napoje z prawdziwym THC. Ile trzeba za nie zapłacić?

Przedsiębiorca Clay Butler wpadł na genialny pomysł sprzedaży linii napojów bezalkoholowych wzbogacanych prawdziwym THC. Mimo sporej konkurencji Butler sądzi, że to właśnie jego produkt zdobędzie uznanie na rynku.

W sprzedaży będzie dostępna Canna Cola, parodia Dr. Peppera – Doc Weed, cytrusowy Soul Diesel, winogronowy Grape Ape i Orange Kush o smaku pomarańczowym. Ceny niewielkich buteleczek mają się wahać od 10 do 15 dolarów (w przeliczeniu od prawie 30 do około 44 zł). Dodatkowo napoje mają kusić bardzo interesującym opakowaniem.

Produkty te – przeciwieństwie do dostępnych w Polsce dopalaczy – nie spotkają się z wrogim nastawieniem władz. By zapewnić święty spokój producentowi, napoje wchodzą na rynek jako medykamenty. Czego się nie robi dla zdrowia…

Strona producenta napojów: www.drinkcannacola.com

via: Gadzetomania.plDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

 1. avatar
  Cryptovaper

  Good Afternoon

  I am writing to you to introduce my freelance vape seo services. I specialise in creating quality vape-related links to rank vape-related sites on search engines such as Google. I work with 50 of the leading vape shops, e-juice brands and wholesalers and now I have decided to take the same package that we provide to clients via an agency and offer it ten times cheaper on Fiverr.

  Please take a look at the package and if it is of interest, please feel free to order it from https://www.fiverr.com/cryptovaper

  Thank you for your time.

  Kind regards

  Sergey

Polecamy: Bangla Wall