6 579 odsłon

Marihuana w sklepie odzieżowym

Na zapleczu sklepu policjanci znaleźli 28 doniczek z marihuaną.

Policjanci zatrzymali 25-letnią kobietę, pracownicę jednego z gdańskich sklepów odzieżowych, która na zapleczu prowadziła niewielką plantację marihuany.

W poniedziałek rano na policję zgłosił się właściciel jednego ze sklepów odzieżowych działających w Gdańsku Osowej. Poinformował dyżurnego, że na zapleczu jego sklepu prawdopodobnie znajdują się narkotyki.

Podejrzeń nabrał, gdy po dwóch miesiącach przerwy, postanowił odwiedzić sklep i sprawdzić, jak radzą sobie pracownicy. Przed wejściem do pomieszczenia, które podnajęła od niego jedna z jego pracownic, poczuł zapach marihuany.

Policjanci od razu pojechali pod wskazany adres. Gdy weszli do środka, okazało się, że pomieszczenie zostało zamienione na miejsce przystosowane do uprawy konopi indyjskich. Na miejscu zastali kobietę, która w pośpiechu ucinała rośliny marihuany i wrzucała je do foliowego worka. Funkcjonariusze zabezpieczyli 28 doniczek z marihuaną – mówi st. sierż. Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

25-letnia kobieta – pracownica sklepu – trafiła do policyjnego aresztu. Dwa miesiące wcześniej poprosiła swojego szefa o „podnajęcie” zaplecza. Tłumaczyła się problemami mieszkaniowymi. Chciała na jakiś czas ulokować się na zapleczu sklepu.

Zamiast niej wprowadziły się tam rośliny, specjalne lampy grzewcze i skomplikowany system wentylacyjny przystosowany do uprawy konopi.

Materiały policyjne

Policja sprawdza, czy kobieta miała wspólników, funkcjonariusze próbują także ustalić, skąd pracownica sklepu miała sadzonki marihuany. Za nielegalną uprawę konopi grozi jej do dwóch lat więzienia.

via: Komenda Wojewódzka Policji w GdańskuDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 6

 1. avatar
  Micheal Preuitt

  Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Wonderful. I am also an expert in this topic therefore I can understand your hard work.

  http://www.yahoo.com

 2. avatar
  kix

  Jakim trzeba być jełopem żeby donosić na własnego pracownika?

 3. avatar
  Ganja

  Wołasz JP Legalizacja a Zioła nigdy w ręku nie miałeś..

 4. avatar
  regge

  Legalizacja Marihuany ty rządzisz

 5. avatar
  Marihuana

  Jestem z tobą

 6. avatar
  Legalizacja Marihuany

  Kto jest ze mną Legalizacja teraz Legalizacja tu!!! JP JP JP JP

Polecamy: Bangla Wall