3 189 odsłon

Emmanuel Adebayor i przemyt narkotyków

Emmanuel Adebayor - napastnik Manchesteru City

Napastnik Manchesteru City nie ma ostatnio najlepszej passy. W klubie pełni rolę rezerwowego, na treningach bije się z kolegami z drużyny, a władze „The Citizens” nie zgadzają się na jego odejście. Teraz będzie o nim jeszcze głośniej. Jego nazwisko jest kojarzone z… przemytem narkotyków.

Jaki był jeden z najbardziej nietypowych sposobów przemytu narkotyków w ubiegłym roku? Celnicy i policja poinformowały, że na wyróżnienie zasłużyła próba z 29 czerwca, którą wykryto w Coventry w środkowej Anglii. Przesyłka pochodziła z Togo i miała powędrować do północnego Londynu.

Dlaczego akurat ta wyjątkowa przesyłka zapadła celnikom w pamięć? Otóż nieznany sprawca próbował przemycić ponad kilogram marihuany o łącznej wartości 2 tysięcy 850 funtów w ramie obrazu przedstawiającego… Emmanuela Adebayora.

Kilka dni temu reprezentant Togo pobił się na treningu z kolegą z drużyny, Kolo Toure. Poza tym napastnik „The Citizens” nie ma ostatnio pewnego miejsca w pierwszym składzie i chce zmienić otoczenie, na co jednak nie zgadzają się władze klubu.

via: EurosportDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall