4 559 odsłon

5 kilogramów marihuany w rękach policji z Lublina

Łącznie zabezpieczono blisko 5 kg suszu konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli 5 kg marihuany o wartości około 150 tys. złotych. Z takiej ilości można sporządzić 20 tys. porcji narkotyku

Policjanci z Lublina, wspierani przez radomskich funkcjonariuszy zatrzymali we wtorek dwóch mieszkańców Lublina. – Do zatrzymania doszło nad ranem na jednej ze stacji paliw w Radomiu – informuje podkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji. – Z anonimowej informacji, jaką posiadali policjanci, wynikało, że dwaj lublinianie mogą mieć przy sobie znaczne ilości środków odurzających – dodaje. Podczas przeszukania auta, którym jechali mężczyźni, znaleziono torbę podróżną. W środku, w worku foliowym, były środki odurzające. Jak się okazało, była to marihuana.

Łącznie zabezpieczono blisko 5 kg suszu konopi indyjskich

Z takiej ilości narkotyku można sporządzić blisko 20 tys. porcji konsumenckich o wartości blisko 150 tys. złotych – wyjaśnia Laszczka-Rusek. Narkotyki zostały sprowadzone z Holandii. Marihuana miała trafić do dealerów a dalej na lubelski rynek.

W środę 27-latek i jego 28-letni kompan zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Grozi im do 5 lat więzienia. Zatrzymani mężczyźni wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem w związku z posiadaniem narkotyków.

via: Dziennik WschodniDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

1 Komentarz

  1. avatar
    Sergio

    Aw, this was a very nice post. In concept I want to put in wrtniig like this moreover – taking time and precise effort to make an excellent article… however what can I say… I procrastinate alot and certainly not appear to get one thing done.

Polecamy: Bangla Wall