6 062 odsłon

Policjanci zlikwidowali plantację konopi w Markach

Plantacja konopi odkryta przez policje w Markach

Ponad 750 krzaków konopi indyjskich, 10 kg gotowego suszu roślinnego oraz sprzęt do wytwarzania środków odurzających zabezpieczyli wcześnie rano na posesji w Markach policjanci z komendy głównej i stołecznej. Funkcjonariusze ustalają teraz obywateli Wietnamu, którzy prawdopodobnie od roku prowadzili na wynajętej posesji nielegalny proceder.

To była już kolejna zlikwidowana plantacja konopi w ostatnim czasie przez policjantów z Centralnego Biura Śledczego KGP. Tym razem informacja dotyczyła miejscowości podwarszawskiej. Funkcjonariusze ustalili, ze na jednej z posesji w Markach znajduje się plantacja konopi. Postanowili to sprawdzić. O wsparcie zwrócili się do policjantów wydziału realizacyjnego komendy stołecznej Policji.

Punktualnie o 6.00 rano wkroczyli do środka. Dokładnie przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze. Na posesji nikogo nie było. Policjanci odkryli natomiast na pierwszym i drugim poziomie 756 krzaków konopi w różnym stadium rozwoju. Zabezpieczyli także około 10 kg gotowego suszu roślinnego oraz sprzęt do wytwarzania narkotyków, w tym: lampy, zasilacze, chemikalia, instalację elektryczną i doniczki.

Policyjny materiał video

Na miejsce wezwano ekspertów z centralnego laboratorium kryminalistycznego komendy głównej. Zabezpieczono krzewy i sprzęt do ich uprawy. Policjanci ustalili też właściciela posesji. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna wynajmował od około roku posesję obywatelom Wietnamu. Zadaniem funkcjonariuszy z Wołomina, którzy dalej poprowadzą sprawę, będzie teraz zatrzymanie cudzoziemców i ustalenie, do kogo trafiała wytworzona na posesji marihuana.

via: Komenda Stołeczna PolicjiDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 2

 1. avatar
  Cheap NFL Jerseys

  Let the Boston bomber vote, Trump said, mocking Sanders’s proposal. I don’t think so. Let terrorists who are in prison vote — I don’t think so.’
  Cheap NFL Jerseys http://www.nfljerseyscheapwholesale.us/

 2. avatar
  Roar!

  Kur*a mać :/
  Toż to obok mnie, zostawcie tą plantację w spokoju!

Polecamy: Bangla Wall