3 782 odsłon

Ze skrętem na komendę

W mieszkaniu Kamila S. kryminalni znaleźli słoik, w którym również znajdowała się marihuana

27-latek z Działdowa dołączył do grona „Najgłupszych przestępców świata”. Najpierw spowodował kolizję, a później zgłosił to na komendę, mając w kieszeni narkotyki. Może trafić do więzienia nawet na trzy lata.

W czwartek tuż przed godziną 17 do Komendy Policji Działdowie zgłosił się 27-letni mieszkaniec miasta. Chłopak chciał wyjaśnić spowodowaną przez niego około pół godziny wcześniej kolizję. Pech chciał, że jego zachowanie wydało się policjantom podejrzane, więc postanowili sprawdzić, czy chłopak nie ma przy sobie narkotyków. W trakcie kontroli policjanci znaleźli w jego portfelu skręta, a w papierośnicy sześć woreczków foliowych z marihuaną. Tester potwierdził, że są to narkotyki.

W mieszkaniu Kamila S. kryminalni znaleźli słoik, w którym również znajdowała się marihuana.

27-letni Kamil S. trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był trzeźwy, natomiast przeprowadzony test na zawartość narkotyków w organizmie dał wynik negatywny. Teraz 27-latek za swoje zachowanie odpowie przed sadem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

via: KWP OlsztynDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 4

 1. avatar
  Putri

  Yen Yen I like your blog! And I didn’t know you live in Flushing. . . we are in Jackson Heights. So these issues raosnete with my family. These and more ..

 2. avatar
  klakier13137

  nie no co typ ja tez na komedzie jaralem w kiblu ale to juz po pyraniu nie znalezli wiec sie odurzylem na komedzie i fala z nich jebac policje

 3. avatar
  idoto

  idiota

 4. avatar
  Predator

  Kretyn…

Polecamy: Bangla Wall