4 380 odsłon

Torba narkotyków i złoty łańcuch

4kg marihuany zarekwirowane przez funkcjonariuszy Straży Granicznej

Mieszkaniec Bagrationowska został zatrzymany za posiadanie 4 kg narkotyków. Przed zatrzymaniem Rosjanin próbował przekupić funkcjonariuszy Straży Granicznej złotym łańcuchem wartości około 9.000 PLN.

4 listopada w okolicach drogowego przejścia granicznego w Bezledach funkcjonariusze przystąpili do kontroli drogowej CHRYSLER`a na rosyjskich numerach rejestracyjnych. Autem podróżowało dwoje obywateli Rosji. Kierowcą był 31-letni mężczyzna, natomiast pasażerką 26-letnia kobieta.

W trakcie kontroli uwagę funkcjonariuszy przykuła torba w bagażniku samochodu. Zauważył to kierowca, po czym chwycił pakunek i zaczął uciekać. Gdy opadł z sił, wyrzucił torbę za pobliskie ogrodzenie. Graniczni obezwładnili uciekiniera i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Po analizie sytuacji okazało się, że w torbie są narkotyki. Kierowca przyznał się do posiadania towaru, po czym zaproponował złoty łańcuch oraz pieniądze w zamian za odstąpienie od zatrzymania.

Rosjanie zostali zatrzymani. Wstępny test wykazał, że w torbie znajduje się marihuana o szacunkowej wartości 100.000 PLN. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków oraz próbę skorumpowania funkcjonariusza.

via: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży GranicznejDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarze

Brak komentarzy

Polecamy: Bangla Wall