57 232 odsłon

Konopie w garderobie

plantacja-marihuany-w-garderobie-04

Za produkcję narkotyków 22-latkowi grozi do 8 lat więzienia.

Plantację konopi indyjskich znaleźli w jednym z poznańskich mieszkań policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Rośliny uprawiał student. Podczas rozmowy z policjantami nie ukrywał, że chciał sprzedawać marihuanę.

Plantacja konopi znajdowała się w pokoju, a dokładniej w pomieszczeniu przypominającym garderobę – mówi Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Ścianki „garderoby” wykonane były z drewnianej płyty. Wewnątrz znajdowało się 31 krzaków konopi, w różnych fazach wzrostu.

To była profesjonalnie przygotowana uprawa – mówi Iwona Liszczyńska. – Wyposażona była w lampy, wentylatory oraz system nawadniający – dodaje, że z zabezpieczonych roślin można było wyprodukować marihuanę o wartości około 35 tysięcy złotych.

Policjanci zatrzymali 22-latka. – Podczas przesłuchania przyznał, że marihuana pochodzi z jego domowej plantacji. Nie ukrywał także, że zamierzał ją sprzedać – dodaje Iwona Liszczyńska.

22-latek był już wcześniej notowany za posiadanie środków odurzających. Tym razem zarzuty są poważniejsze. Mężczyzna odpowie za wytwarzanie narkotyków, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

via: Głos WielkopolskiDodaj szybki komentarz


  Jeżeli masz już konto Zaloguj się

Komentarzy: 6

 1. avatar

  no wygląda to całkiem sympatycznie 😀

 2. avatar
  spart

  No ten nowoczesny system wentylacji prezentuje sie niezle :) wiatrak heh

 3. avatar

  Uuuu pięknie zamaskowana plantacja :)

 4. avatar
  Atean

  No uprawa ładna 😉 Pogratulować wysiłku ale w artykule „wytwarzanie narkotyków” rozbawiło mnie do łez ;d

 5. avatar
  hhh

  gdzie kupic marihuane w czechach- mj from greenhouse pardubice 2 euro gram info innervision@email.cz

Polecamy: Bangla Wall